0-3000 km rodaj sürecindekilere...

olsun ınsıgna alırsın cdtı bakarsın keyfıne:)

En iyisi aslında ama işte Ben hiç babama karışmak istemiyorum şu anda. Eylül'de yeni polo gelsin'de Ben anneme yamanıp Kendime 1.6 tdi Polo aldırmayı düşünüyorum. :D Çok güzel yapmış adamlar yeni polo'yu.:good:

hayırlısı olur ınsallah

İnşallah. Teşekkürler :)

090304-Volkswagen-Polo-1.hlarge.jpg

Şu Güzelliğe Bakarmısınız yahu. Süper!! :D

Mantıken TuvTurk bunu geçiriyorsa yasal demektir vede polisinde karışmaması gerekir. Aslında karşı komşumuz polis. Sanırım Başkomiser. Gördüğüm zaman sorucam bakayım ne diyecek. İşin garibi Polis arabasıyla evine geliyor. Araçta bazen Connect bazen doblo oluyor fakat ikisininde camları zifiri siyah. Madem yasak polislerin arabasında neden var? :D

Yasak diyecektir eminim :D.Eğer ki camları Filmi bir ekip aracı beni sırf filmler yüzünden durdursa her türlü lafımı koyarım.

Yasak diyecektir eminim :D.Eğer ki camları Filmi bir ekip aracı beni sırf filmler yüzünden durdursa her türlü lafımı koyarım.

İstanbul'da o dediğin biraz zor üstat.:) Burada her gördüğün 3 ekip aracının 2'si filmli. Hemde Öyle 1-2 derecede değil. Dürbünle dibinden bak yine bişey göremiyorsun. :D

istanbulda sorun olmaz ama ufak yerde polıs durdurur laf soylersen bır cızık atar ANAHTARLA fılmme hıc bısey dıyemeden ceza kagıdınıda elıne alır tıpış tıpış gıdersın

Geri