1.2 corsa 8 v 91 model aracım 400 yakıyo normalmi

sonsamurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bi aile arabası alayım dedim.
hem ekonomik olsun hemde ailecek gezeyim niyetiyle 1.2 8 v 91 corsa aldım.
ne göreyim fulleyerek test ettim. şehir içi 425 krş yakıyor km de.
hemde bi çok kez denedim
uzun yoldada 270 krş yakıyor bursa yalova arası denedim.
arac kullanan biriyim h 100 kamyonetim bile bu kadar çok yakmıyor.
aracı servise gösterek aldım hatta motoruda iyi
aracımın egzos değerleri olsun, yağı suyu filtreleri bujileri debriyaj balataları
yeni acaba sorun nerede.
servisine götürdüm bana dedikleri :
araçı fulleyip şehir içi şehir dışı 100 km yaparız dendi (tabi bunların hepsi x2 ücretli ) eger degerler yüksekse enjektörleri boş fabrikasına göndeririz teste 250 tl, bi sorun çıkıp müdahale olursa 200 vs vs.. yanı anlıcağınız hiç bişeyi yok denilse bile 1000 tl boşa para.
böyle bi derde düştüm arkadaşlar bana yardımcı olursanız bilginiz varsa bana yardımcı olun lütfen. bu türlü sorunu olupda cözeniniz varmı bilmem ama hevesim kursagımda kaldı

şehiriçi çok çok 9,0 lt benzin tüketimi olsa 32 - 33 kr filan yakması lazım motorda problem olmadığına eminsen yürüyene baktır. Öndüzen ayarları sıkı fren kaliperleri yada kampanalar yapabilir. Debriyaj aklıma geliyor ama kaçırıyor olsa çoktan farkederdin sanırım. Gereksiz yük varmı diyeceğim ama Corsa' ya ne kadar gereksiz yük koyabilirsinki.

şehiriçi çok çok 9,0 lt benzin tüketimi olsa 32 - 33 kr filan yakması lazım motorda problem olmadığına eminsen yürüyene baktır. Öndüzen ayarları sıkı fren kaliperleri yada kampanalar yapabilir. Debriyaj aklıma geliyor ama kaçırıyor olsa çoktan farkederdin sanırım. Gereksiz yük varmı diyeceğim ama Corsa' ya ne kadar gereksiz yük koyabilirsinki.

araba akıyo sanki çekişi biraz zayıf

Geri