1.3 CDTI 95Hp Çok Yakarmı??????

Ynt: 1.3 CDTI 95Hp Çok Yakarmı??????

2. Soruyu kendi içinde sormuş:))

kimyonet link' Alıntı:
Şehir içi 6'yı geçmez yorumlarına katılmıyorum.
Şehir içi 5,2 LT'yi geçmez ve geçmiyor da.

İstanbul şehir içi 6.2 yakıyor aracım uzunca bir süredir, geçiyor demek ki :)

Ynt:

Benim de sehir ici 4,7 yakiyor mesela su anda :) ama sehir ici dedigim otoban. Yani sehir icinden ne kast edildigine gore degisir bence, ama arac 1800-2500 devirler arasi kullaninca az yakiyor o kesin.

burakkarsli link' Alıntı:
İstanbul şehir içi 6.2 yakıyor aracım uzunca bir süredir, geçiyor demek ki :)

Burak senin araç çok yakıyor kardeşim ben o kadar zorlasamda 5.7 geçmiyor ortalama 5. 5.5 arası değişiyor şehir içi.

DERSİMLİ link' Alıntı:
Burak senin araç çok yakıyor kardeşim ben o kadar zorlasamda 5.7 geçmiyor ortalama 5. 5.5 arası değişiyor şehir içi.
Gecen 1.6 dizel jettayi zorlayarak test ettim 12 kusur lt ydi ortalamam :)

DERSİMLİ link' Alıntı:

Abi maşallahın varmış senin. Ben dikkat ediyorum desem yalan olur tabii; ama Levent gibi bir keşmekeşin içinde ben 6.2'ye fitim zaten, daha aşağısını dikkat etsem de yakalayamadım. Bir ara 6.0 idi gerçi uzunca bir süre; ama yeniden ekledik 0.2 daha, şanımız yürüsün :)

Bir de senin 5.0 dediğini ben uzun yolda yakalayınca "Ya inanılmaz az yaktım bu sefer, çok ekonomik oldu, hay maşallah" falan diyorum kendi kendime :)

burakkarsli link' Alıntı:
Abi maşallahın varmış senin. Ben dikkat ediyorum desem yalan olur tabii; ama Levent gibi bir keşmekeşin içinde ben 6.2'ye fitim zaten, daha aşağısını dikkat etsem de yakalayamadım. Bir ara 6.0 idi gerçi uzunca bir süre; ama yeniden ekledik 0.2 daha, şanımız yürüsün :)

Bir de senin 5.0 dediğini ben uzun yolda yakalayınca "Ya inanılmaz az yaktım bu sefer, çok ekonomik oldu, hay maşallah" falan diyorum kendi kendime :)

1 ay önce erdekten geldim 430km. ortalamam 4.3 düştüğüde oldu duruma göre ama basmadım fazla 100 120 arası hız yaptım.

yaklaşık 3000 km si şehir dışı kalanı şehir içi olmak üzere bugüne dek

32651 km de toplamda 5291,67 tl lik yakıt 1180.6 litre yakıt kullandım...

Geri