1.3 cdti sport acil!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan utkutku
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

utkutku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Corsa 1.3 CDTİ Sport almayı düşünüyorum.Aslında 1.4 sport alacaktım ama malum benzinin son zamları Ve nereye gideceğinin belli olmaması 1.3 sport a yöneltti beni.Sizden fikirlerinizi almak istiyorum almayı düşündügüm ilanları koyacağım.Yorumlarınızı bekliyorum.

http://www.arabam.com/ikinciel/ilan/detay/3807603
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...nyok-79000km-ihtiyactn-satilik-99778323/detay
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...pel-corsa-sport-tek-kapi-97399177/pasif-ilan/

bu 3 araba sizce nasıl son olan pasif ilan olarak gözüküyor ama altta resimleri var aracın.

Yorumlarınız için şimdiden çok teşekkürler.

bence güzel seçim. hem spor hem güçlü hemde opel:) ben 2 sene önce 5k corsa d 2007 6ileri kullanmıştım. 4 ay filan kullanıp sattım. çok güzeldi herşey vardı arabada. subaru gc8 hevesine takasladım arabayı. şimdi bende arıyorum cdti sport. bence iyi seçim. alırsanız hayırlı olsun.

1.3 dizel opeller hakkında bilgim yok.Bence öncelikle araçların yakıt performans ve dizelmotorun sorunlarını bir araştırıver.Seçim yaparken daha yardımcı olur.

Yaklasık 4 senedir kullanıyorum 1.3 cdti corsa. Aracı zaten biliyorsunuz. Motor olarak cidden cok saglam bir motor. Arabayı 4 senedir cok acımasız bi şekilde kullanıyorum. Ayagım devamlı gaz pedalının dibinde. Bugune kadar hiç bi sorun vermedi yolda belde bırakmadı beni. Sadece senede bi kızdırma bujisi yakıyo her sene bi tane alıp taktırıyorum o da 25 lira :)

yaklaşık 1.5 senedir kullanıyorum 1.3 cdti corsa sport çok memnunum şiddetle tavsiye ederim 5 kapı corsa ile hiç alakası yok diye bilirim donanım olarak zaten piyasadaki rakiplerinden + ları var 8 airbag-panoramik cam tavan- spor döşemeler vs. ufak tefek dokunuşlarlada çok daha yakışıklı olabilen bi araç her türlü yardımcı olurum ;) ama ilanlardaki araçlar bence km leri yüksek + yerinde olsam sunrooflu tercih ederim.

yaklaşık 1.5 senedir kullanıyorum 1.3 cdti corsa sport çok memnunum şiddetle tavsiye ederim 5 kapı corsa ile hiç alakası yok diye bilirim donanım olarak zaten piyasadaki rakiplerinden + ları var 8 airbag-panoramik cam tavan- spor döşemeler vs. ufak tefek dokunuşlarlada çok daha yakışıklı olabilen bi araç her türlü yardımcı olurum ;) ama ilanlardaki araçlar bence km leri yüksek + yerinde olsam sunrooflu tercih ederim.

80 binde bir tanesi daha düşük kilometrede ve cam tavanlı dizel bulamadım arıyorum hala ama yok piyasada satan sanırım

Yaklasık 4 senedir kullanıyorum 1.3 cdti corsa. Aracı zaten biliyorsunuz. Motor olarak cidden cok saglam bir motor. Arabayı 4 senedir cok acımasız bi şekilde kullanıyorum. Ayagım devamlı gaz pedalının dibinde. Bugune kadar hiç bi sorun vermedi yolda belde bırakmadı beni. Sadece senede bi kızdırma bujisi yakıyo her sene bi tane alıp taktırıyorum o da 25 lira :)

teşekkür ederim bir sorun yaşamadığınızı duymak güzel :)

şimdiden hayırlı olsun ozaman :)

b segmenti için bence en iyisi ama bu kmdeki araçlara bakma daha düşük e mümkünse en azından sunrooflu olsun hele birde espli bulursun kaçırma derim ben 2 özellikle sunrooflu ve espli corsanın üretilmesini beklemiştim:Dtek uyuz eden yanı hafif bozuk yolda sunroof perdesi tıkırdıyor

80 binde bir tanesi daha düşük kilometrede ve cam tavanlı dizel bulamadım arıyorum hala ama yok piyasada satan sanırım

Kimse satmazki zaten herkes aynı memnuniyetlikte benim aracımda 2008 model 2009 trafiğe çıkışlı 34.000 km de mesela ben satmayı hiç düşünmüyorum çünkü bu aracın alternatifi bi araç yok sınıfında bi üst sınıfa binmek içinde en az 10 15 lira koyman lazım gerek yok :) Anca şansına artık düşerse bitane cam tavanlı onlarda 29 30 dan aşağı fiyat istemiyorlar.

Geri