1.3 Dizel Easytronic Konfor Paketli 38.500 TL

myilmaz67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra Classic III 1.3 Dizel Easytronic Konfor Paketli 38.500 TL anahtar teslim fiyatı. Ne dersiniz arkadaşlar? Bu fiyat nasıl sizce?

Son düzenleme:
Bu aracı almaya karar verdim ama acaba yıl sonuna doğru daha da düşer mi onu kestirmek zor. Sizin düşünceleriniz nedir bu konuda?

yok mu arkadaşlar fiyat konusunda yardımcı olabilecek ya da düşüncelerini aktaracak birileri...

bende corsa cdti var ve benımkıde tıptronık buyuk rahatlık fakat ben astra cdtı ler cok ııı bı performans veremıyo dıye duymustum.....bunun nedenı corsa ıle astra arasındakı 200 kg fark....eger aracı alırsanız bence chıp taktırıp arabanın hantallııgından kurtulun....

ayni araci daha dun arkadasima 37 ye aldik...

hangi bayiden aldığınızı öğrenebilir miyim? ayrıca eğer araç manuel vites ise bana da bu fiyatı verdiler ama aldığınız araç easytronic ise 38.500 altında fiyat alamadım ben :confused:

Bence fiyat iyi ben bir hafta önce manuel aldım 36750 tl . bende manuel almadan önce sormuştum aynı fiyata bıraktılar arabayı. yıl sonuna kadar bu seri kalmaz gibi bence tabi son karar senin.

aynı aracın düz wites 1.000 lira düştü fiyatları,siparişini wermiştim.ben düz wites almanı tawsiye ederim,ama yinede sen bilirsin.easytronic witeslerle alakalı iyi şeyler duymadım ama yine seni yönlendirmiş olmıyım araştır net bir bilgi al ona göre dawran.ama konfor paket dolu paket deri koltularla sunroof olsa full+full oluyor.

Geri