1.3 Dizel Easytronic Konfor Paketli 38.500 TL

aynı aracın düz wites 1.000 lira düştü fiyatları,siparişini wermiştim.ben düz wites almanı tawsiye ederim,ama yinede sen bilirsin.easytronic witeslerle alakalı iyi şeyler duymadım ama yine seni yönlendirmiş olmıyım araştır net bir bilgi al ona göre dawran.ama konfor paket dolu paket deri koltularla sunroof olsa full+full oluyor.

easytronic ile ilgili kulağınıza gelen şikayetler nelerdi mesela?

bende corsa cdti var ve benımkıde tıptronık buyuk rahatlık fakat ben astra cdtı ler cok ııı bı performans veremıyo dıye duymustum.....bunun nedenı corsa ıle astra arasındakı 200 kg fark....eger aracı alırsanız bence chıp taktırıp arabanın hantallııgından kurtulun....

chıp taktırınca garanti kapsamında herhangi bir değişiklik oluyor mu peki?

chıp taktırınca garanti kapsamında herhangi bir değişiklik oluyor mu peki?

Araç Garantı Kapsamını Tabıkı Etkılıyor. Bıldıgım Kadarıyla Chıplıyken Bı Arza Cıksa Eger Anlarlarsa Chıplı Oldugunu Kapsam Dışı Kalıyor Dıye Bılıyorum

bende corsa cdti var ve benımkıde tıptronık buyuk rahatlık fakat ben astra cdtı ler cok ııı bı performans veremıyo dıye duymustum.....bunun nedenı corsa ıle astra arasındakı 200 kg fark....eger aracı alırsanız bence chıp taktırıp arabanın hantallııgından kurtulun....

Arkadaşa Katılmıyorum Bızım Kurdugumuz Gruptakı Kullanıcıların 3/2 1.3 CDTI Kullanıcısı Hepsı Memnun Genel Anlamda Benım Aracımda 1.4 90 BG Dızellerle Aynı Hatta Dızellerın Benden Tork Fazlası var bence alınabılır 1.3 CDTI Hem Yakıtta Cebı Yormaz Hemde Istedıgınız( 1.6 Performansı beklemeyın tabıkı ) Performansı alırsnz

Son düzenleme:
Arkadaşa Katılmıyorum Bızım Kurdugumuz Gruptakı Kullanıcıların 3/2 1.3 CDTI Kullanıcısı Hepsı Memnun Genel Anlamda Benım Aracımda 1.4 90 BG Dızellerle Aynı Hatta Dızellerın Benden Tork Fazlası var bence alınabılır 1.3 CDTI Hem Yakıtta Cebı Yormaz Hemde Istedıgınız( 1.6 Performansı beklemeyın tabıkı ) Performansı alırsnz[/QUOTE]

Bende şu an 2010 Ford Focus Trend benzinli HB 1,6 otm. 100hp var. Geçen sene Ağustos ayında almıştım aracı ama gerçekten çok fazla yakıyor. Arabaya binmeye korkar hale geldim. O dönemde alırken Dizel otm. araçlarla arasında oldukça fazla fiyat farkı vardı, şimdi full Opel 38,5 TL. O dönemde donanımsız dizel manuel vitesler bu fiyata satılıyordu. Elimdeki aracı 3'e 5'e bakmadan satıcam artık, karar verdim. Rahat rahat gezmek istiyorum ;)

ben de elimdeki vectra yı bir iki gün içinde satıp bir tane astra 1.3 cdti comfort easytronic alıcam. ankarada opis te 37800 fiyat verdiler araca. başka fiyat bilen varsa bizi bilgilendirsinler lütfen.

Gereksiz görüldü :)

Son düzenleme:
ben de elimdeki vectra yı bir iki gün içinde satıp bir tane astra 1.3 cdti comfort easytronic alıcam. ankarada opis te 37800 fiyat verdiler araca. başka fiyat bilen varsa bizi bilgilendirsinler lütfen.

Anahtar teslim fiyatı mı bu yoksa plaka, sigorta masrafları hariç fiyat mı? Ben bugün 37.000 fiyat aldım ama plaka, sigorta ve ruhsat masrafları hariç. Satış temsilcisi yaklaşık 350 TL harcarsınız bu masraflar için dedi ama ne kadar doğru bilemiyorum tabi :confused:

Anahtar teslim fiyatı mı bu yoksa plaka, sigorta masrafları hariç fiyat mı? Ben bugün 37.000 fiyat aldım ama plaka, sigorta ve ruhsat masrafları hariç. Satış temsilcisi yaklaşık 350 TL harcarsınız bu masraflar için dedi ama ne kadar doğru bilemiyorum tabi :confused:

ilk bandrolü benim ödeyeceğimi söylediler. başka bir ücret istemeyceklerini, karter koruma trafik ve ilk yardım setini de hediye edeceklerini söylediler. yarın başka bir bayiye bir tanıdık vasıtasıyla gidecez. sanırım bir iki bin lira aşağıya alabileceğim.

ilk bandrolü benim ödeyeceğimi söylediler. başka bir ücret istemeyceklerini, karter koruma trafik ve ilk yardım setini de hediye edeceklerini söylediler. yarın başka bir bayiye bir tanıdık vasıtasıyla gidecez. sanırım bir iki bin lira aşağıya alabileceğim.

Yarın durum hakkında beni de bilgilendirirmisiniz lütfen. eğer daha da düşerlerse ben de aynı bayiyle görüşeceğim.

Geri