1.3 edition özellikleri ?

Ynt: 1.3 edition özellikleri ?

albertxx link' Alıntı:
2013 1.3 sport paket benimki karter boya koruma biraz çingenelikle :D filmide bedavaya aldık :) 52000tl ye antalyadan temmuz 5 de aldık

Bana 1.3 edition paketini 50500 dediler cokmu vermisim acaba :)

Hmm paket yoksa belki düşerler biraz daha çünkü arada 1 donanım daha varya active olan pahalı gibi geldi.Şu an internette 51.000 gözüküyor tahminen bayilerde 2bin tl indirim olurdu keşke arayıp sorsaydınız belli bayileri:(

Sport fiyatı en son 53.500 dü galiba şu anda 54.000 tl yede bırakıyorlar.Bizim burda kocaelide 56ya veriyorlar bayide çok farkediyor:)

albertxx link' Alıntı:
Hmm paket yoksa belki düşerler biraz daha çünkü arada 1 donanım daha varya active olan pahalı gibi geldi.Şu an internette 51.000 gözüküyor tahminen bayilerde 2bin tl indirim olurdu keşke arayıp sorsaydınız belli bayileri:(

Sport fiyatı en son 53.500 dü galiba şu anda 54.000 tl yede bırakıyorlar.Bizim burda kocaelide 56ya veriyorlar bayide çok farkediyor:)

Valla bilmiyorum bi kac yere baktim ama nerdeyse ayni fiyati verdiler. Benim icin onemli olan aslinda usb ve follow me istiyordum usb yok ama sanirim follow me var tam bilmiyrum ki :)

Donanıma takılmıcaksanız sorun yok krom çıta taktırısınız follow me home bende varsa bile hiç kullanmadım :) selektör yapıyon galiba ama bilmiyorum usbde 750 tlye takıyorlar navi taktırırsın onla gelir :)

albertxx link' Alıntı:
Donanıma takılmıcaksanız sorun yok krom çıta taktırısınız follow me home bende varsa bile hiç kullanmadım :) selektör yapıyon galiba ama bilmiyorum usbde 750 tlye takıyorlar navi taktırırsın onla gelir :)

Aynen oteki ayrintilara hicc takilmiyorum krom hallolur ancak usb olan cihaza bana 1800 tl fiyat verdiler :)

Aşağı ki konularda cyclone necvox gibi var fiyat o civarlarda sadece usb 750 tl cihazsız :)

albertxx link' Alıntı:
Aşağı ki konularda cyclone necvox gibi var fiyat o civarlarda sadece usb 750 tl cihazsız :)

Bi bakim ama sirf usb yede 750 lira cok ya :D Aux u usbye ceviren aparat yok mu :D

:D:D o anca sarj eder :D İphone dışı tanımıyor zaten usb :) birde usb olursa ekran sıkıntısı yaşayabilirsin tek satır ya ondan problem çıkabilir navigasyon en ideal o zamana kadar doldur cd leri D:

albertxx link' Alıntı:
:D:D o anca sarj eder :D İphone dışı tanımıyor zaten usb :) birde usb olursa ekran sıkıntısı yaşayabilirsin tek satır ya ondan problem çıkabilir navigasyon en ideal o zamana kadar doldur cd leri D:

Iphone kullaniyorum zatende hani telefonla kurcalasmim dediydim ama zor :D

:D yok yav bluetooth işini çözüyorsunda usb zor iş taktırmak harbiden pahalı en azından forumda biri yazmıştı fiyatı daha düşükte olabilir navigasyonda pahalı en iyisi 2 bin lira verip sport almak ama 2 verince 3 daha verip cosmo alırsın onu veren 3 daha wv 5 daha bmw mercedese kadar yolu var :D

Geri