1.4t sport + afl + stil paket hk.

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.4t sport + afl + stil paket hk.

fabrika siparişleri perşembeden perşembeye alıyormuş. ancak yılın belirli dönemlerinde sanırım ellerindeki stok yada üretim planına göre sipariş alımları kapatılabiliyor(muş). bekleme süresi genelde 8-10 hafta arası. opsiyondan bağımsız. bayiler sadece torbalıya gelen araçları görüp oradan kendileri araç çekiyor fabrika stoğunu göremiyor

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:
fabrika siparişleri perşembeden perşembeye alıyormuş. ancak yılın belirli dönemlerinde sanırım ellerindeki stok yada üretim planına göre sipariş alımları kapatılabiliyor(muş). bekleme süresi genelde 8-10 hafta arası. opsiyondan bağımsız. bayiler sadece torbalıya gelen araçları görüp oradan kendileri araç çekiyor fabrika stoğunu göremiyor
Arkadaş doğru söylüyor bide şöyle bir durum var afl çok etkiler mi bilmiyorum ama Flexride ayarları vs farklı olduğundan dolayı farklı banttan geçiyormuş ben bir hafta bant bir haftara bunun çıkışını bekledim kısaca bu opsiyon beni iki hafta fazla bekletti 116 günde mi ne gelmişti aracım bekletiyorlar yani  ;)

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sn pesimistyle utanilacak bir sey yok bu hak size annenizin ak sutu gibi helal,devlet denen kurumun varlik sebebi halka hizmettir kimse bu hakki size vererek lutfetmiyor,aracinizi alin keyfini cikarin babaniza da Allah'dan sifa dilerim.

pesimistyLE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tesekkur ederim arkadaslar cevaplariniz icin bu hafta işlerimin yoğunluğu sebebiyle bayiye gidip gôrüşemedim bayramdan sonraki hafta bi aksilik çıkmazsa aracın siparişini vereceğim.Eğer bayide navi600 lu bi araç varsa ve navi600 de geri görüs kamerasida eklenebiliyorsa navi600 de ekleteceğim olmazsa cyclone alacağım.

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

pesimistyLE link' Alıntı:
Tesekkur ederim arkadaslar cevaplariniz icin bu hafta işlerimin yoğunluğu sebebiyle bayiye gidip gôrüşemedim bayramdan sonraki hafta bi aksilik çıkmazsa aracın siparişini vereceğim.Eğer bayide navi600 lu bi araç varsa ve navi600 de geri görüs kamerasida eklenebiliyorsa navi600 de ekleteceğim olmazsa cyclone alacağım.

Navi600 le beraber artık geri görüş kamerası std.

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu arada Fabrika tatil de sipariş eylül ortası anca kabul görür diye biliyorum

pesimistyLE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Bu arada Fabrika tatil de sipariş eylül ortası anca kabul görür diye biliyorum

Evet opel odak bayisini aradım eylül sonu sipariş alabileceklerini söylediler.֖nceden aradığım diğer iki bayi bundan hiç bahsetmemişlerdi buda garip geldi açıkcası bu nasıl iştir anlamadım.Eğer sipariş alamıyorsan alamıyorum de bizde ona göre plan yapalım boşuna hayal kurmayalım arkadaş  çekiççç  Bizim hayaller aralık ayına kaldı galiba neyse hakkımızda hayırlısı bekleriz.

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kardeş ben beklersin vs derken bunu kastedmiştim hayırlısı sen sıkma canını ama eylül sonu sipariş alırlarsa dediğin gibi aralıkta anca gelir araç bekle bekle sıkıntı bazen paranla rezil oluyorsun...

İbrhmdogan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merhabalar bende aynı durumdayım engelli olan ablamın üzerine araç almak istiyoruz ancak raporu %80 90 olması için ne yapabiliriz bilmiyorum..mesajları okudum bi arkadaş mercedes vb araç veya 2.0 dan bahsetmiş şunu açıklayabilirim engellilerin %40 ötv den ve %18 kdvden muaf olabilmesi için binek araç ve 1.6 ya kadar alabiliyor  2.0 söz konusu değil
2) mercedes a 180 prime ın 0 hali 65binTL üzerinde ve araçta reno motoru varmış ayriyeten vergisi vb paketleri eklendiğinde o araçlar 90BİN i bir hayli geçiyor... benim tercihim opel astra 1.40 140 hp start stop aracı  navi, afl , bluetooth, sunroof 18inc jant alçaltılmış spor şasi ile Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyat 59.576,30 TL ye geliyor ötv40 kdv 18 çıkıldığında 25.00TL e kadar iniyor astra j böyle bir durumda en mantıklı ve engüzeli diye düşünüyorum aralık gibi almayı düşünüyorum bakalım herşeyin hayırlısı  cooll

ökandemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ibrhmdogan link' Alıntı:
merhabalar bende aynı durumdayım engelli olan ablamın üzerine araç almak istiyoruz ancak raporu %80 90 olması için ne yapabiliriz bilmiyorum..mesajları okudum bi arkadaş mercedes vb araç veya 2.0 dan bahsetmiş şunu açıklayabilirim engellilerin %40 ötv den ve %18 kdvden muaf olabilmesi için binek araç ve 1.6 ya kadar alabiliyor  2.0 söz konusu değil
2) mercedes a 180 prime ın 0 hali 65binTL üzerinde ve araçta reno motoru varmış ayriyeten vergisi vb paketleri eklendiğinde o araçlar 90BİN i bir hayli geçiyor... benim tercihim opel astra 1.40 140 hp start stop aracı  navi, afl , bluetooth, sunroof 18inc jant alçaltılmış spor şasi ile Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyat 59.576,30 TL ye geliyor ötv40 kdv 18 çıkıldığında 25.00TL e kadar iniyor astra j böyle bir durumda en mantıklı ve engüzeli diye düşünüyorum aralık gibi almayı düşünüyorum bakalım herşeyin hayırlısı  cooll

mevcut raporunla birlikte il sağlık müdürlüğüne gidiyorsun ve rapordaki oranın düşük olduğunu düşündüğünü belirtir bir dilekçe yazıyorsun, il müdürlüğü de engelli kişiyi raporun alındığı hastaneden farklı bir hastaneye sevk ediyor sonraki işlemler hastanede yürüyor, ben 1,5 sene önce öyle yapmıştım değişmediyse yine öyledir. ancak yeni rapor %80 çıktığı için adacı raporla alamadım gittim normal fiyatına aldım