1.6 cdti 136 hp 320 tork opel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1.6 136hp dizel ,test etme fırsatını buldum,,astra cosmo ,,
malesef üzülerek cok ii performans sergilemedi,.konulan ismini ve değerlerini pek hak etmiyor,
160 kmh sonrası ,araç bitik,tabiki devir sati 5000 i buluveriyor,sündürmeler ,vites geçişleri ve araları hiç hoş değil.
verilen devir değerler, arası 1-2-3 viteste çok ii ama 4,5,6 malesef ölü ,,,
tek ümidim,,test aracı henüz 90 km de idi ,,umarım daha yüksek km lerde çok daha iii bi performans sergiler.ve alırım,,bekliycem ve tekrar deniycem,,
kazasız sürüşler,,,

160kmh 5000 rpm ?

Tapatalk.

Son düzenleme:
ben bu akşam tv de reklamını gördüm. ama motoru astra diye tanıttılar...

Hocam profilinizde 1.3CDTI gözüküyor ama bilmiyorsanız dizel motorda 2500-3500 devir aralığı en verimli devirlerdir performansın çıldırdığı devirler yani, bunun altında kalan devirler ekonomi üstünde kalan devirler ise boşa yakıt sarfiyatıdır. En merak ettiğim konu ise test sürüşünde 160km hıza kadar çıkmanıza nasıl müsade ettiler? en fazla 5-6kmlik bir güzergahta arabayı hırpalamanıza izin vermeden sürdürüyorlar arabayı.

Bence tutulan bir motor olacak... patlama yapacak satışlar, öyle hissediyorum...
Hele hele ş.içi ş.dışı yakıt sarfiyatına bakacak olursak tam Türk insanına göre...

bizim milletimiz alır bunu gidiyo diye asılırda asılır araba yakar 8 lt sonra opel çok yakıyo :D

Test videosu var, adam istanbul trafiğinde arabayı sıkıştırmasına rağmen 7.5 litre yakıyor. Arabada 4 kişiler, sürücü de tosun hani :D

alacak olan varsa turbo araçlarda kesinlikle start stoplu almasınlar yada kapatılabiiyor mu diye sorsunlar ilerde kafayı taştan taşa vurmamak için:)

Test videosu var, adam istanbul trafiğinde arabayı sıkıştırmasına rağmen 7.5 litre yakıyor. Arabada 4 kişiler, sürücü de tosun hani :D

O arabayı bana versinler, 60 kiloluk vücudumla Kayseri'de şehiriçi 5 litre yaktırmassam adım ahmet değil :D :rakir:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri