1.7dti corsa vs. 1.3cdti

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Mel-a-ku
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
walla ben şaşırdım çünkü 1.7 dti kullandığım için sölüyorum ii gidiyo ki motorunun 1.7 olması büyük awantaj ama tek kapı olmasına rağmen çok ağır ama 1.3 geçilmeside zor bence sen bi arabana baktır bence gaz yememe gibi bi problemi olabilir ki benimkinin bozulmuştu direksiyonun altında bi beyin gibi bişey war o değişmişti tam olarak bilmiyorum yinede daha bilgili arkdaşlar seni aydınlatabilir

geçmiş olsun

geçmiş olsun Melih, ama bence bi problem var araçta..

yani bariz bi şekilde 1.3cdti önde bitirdi diyosun, bukdr kolay olmamalı, hatta tahminim seninkinin önde bitirmesi yönünde..

cdti binek senin ki ticari sanırım birde senin araban daha hafiftir ondan ilginç olmuş gerçekten senin lastiklerinin ölçüsünden kaynaklı olabilir dicemde o kadar fark etmez gibi geliyor...

kaç boy önde bitirdi ve yol ne kadar uzunluktaydı ???

cdti easytronik tam otomatik değil ki ama ? manuelde kullanıyorsa senden daha hızlı vites atacaktır. İkiside düz vites, orjinal jantlarla olsa hangisi geçer acaba?

easytronic viteslerine hakim bi sürücüden daha hızlı vites atmıyor...

easytronic i dsg ile karıştırmayın....

Sanırım 1.7dti ısuzu'nun üretmiş olduğu bir motor.Sanırım burada cdti ile GM farkını ortaya koymuş oluyor.

arkadaslar ben olanı soyluyorum. kendi arabamı durupta karalayacak değilim. viteslerede hakimim tanıyorum aracı. ama bariz bir şekilde önde gitti. zaten sonrada yol bitti. araba da bir problem oldugunu sanmıyorum. bu arada ikiside 70hp..

Geri