1 parça boya

uguryilmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar. geçen ist. aksaraydan astra h sağ dikiz aynası almıştım. yan sanayi tayvan malı komple elektirkli dikiz aynasına 60 tl verdim. fiyat çok uygun. yanlız dikiz aynasının dış kapağının boyanması lazım. el kadar bi parça. bugün sanayiye gittim el kadar parçayı boyamak için 60 tl istediler. aldım parçayı eve geldim. parçanın resmini yükliycem. fiyat fazla değil mi arkadaşlar.

aynaların ikisini de folyo ile kaplayın. renk ve desen sizin zevkinize kalmış.

Aracın boya kodunu 1 kutu tüpe bastırıp 1 tüpte vernik ve astar alın.1000 lik zımpara ile bi kat zımparalayıp 1 kat astar atın.2-3 saat kurumaya bırakıp 2000 lik zımparayla hafif üstünden geçip 2 kat boya atın.Son kat tam kurumadan akıtmadan bi kat vernik atıp bi gün kurusun benim düşüncem bu :)

Aracın boya kodunu 1 kutu tüpe bastırıp 1 tüpte vernik ve astar alın.1000 lik zımpara ile bi kat zımparalayıp 1 kat astar atın.2-3 saat kurumaya bırakıp 2000 lik zımparayla hafif üstünden geçip 2 kat boya atın.Son kat tam kurumadan akıtmadan bi kat vernik atıp bi gün kurusun benim düşüncem bu :)

Bence verniğe gerek yok, onun yerine plastik astar almak daha yerinde olur.

60 çok fazla, başka yerlere de sorun bence. sanayide parça boyalara çok almıyorlarmış.
bu arada aynanın Tayvan'dan tüm Türkiye'ye ithalatını yapan kişi bizim müşterimiz :) bilgisayar işinden aynaya geçti. şans mıdır nedir süper iş yapıyor :D

sağ yan ayna çıkma satan bir yer varsa kapakta olabilir belki temin edilebilir.

aracın siyah galiba iki taraftaki aynayıda siyah carbonla kabla bence 10 tl tutmaz..

ben önceden sadece o resimde görülen parçayi 30 tl ye almistim. ve o zaman 20 tl ye boyamislardi. simdi komple ayna 60 tl. süper fiyat. eskiden kaporta isi yapan arkadas astari var bünün dedi sadece boya atcak dedi. artik baska bi yerden fiyat alcaz. insan en çok keriz yerine koyülünca sinirleniyor. bü arada yorümlariniz için tesekkür ederim

Geri