1 parça boya

Aracın boya kodunu 1 kutu tüpe bastırıp 1 tüpte vernik ve astar alın.1000 lik zımpara ile bi kat zımparalayıp 1 kat astar atın.2-3 saat kurumaya bırakıp 2000 lik zımparayla hafif üstünden geçip 2 kat boya atın.Son kat tam kurumadan akıtmadan bi kat vernik atıp bi gün kurusun benim düşüncem bu :)

denemek isterim ama elime yüzüme bülastirim diye korküyorüm. sonra tekrar kapak almak gerekecek :)

denemek isterim ama elime yüzüme bülastirim diye korküyorüm. sonra tekrar kapak almak gerekecek :)
Elini korkak alıştırma, tek dikkat etmen gereken nokta boyayı ince ince sabır göstererek at, gerekirse 4-5 kat uygula hiç sorun olmaz, baktın olmuyor attığın boyayı iyice kuruduktan sonra ince zımpara ile temizleyebilirsin.

bakımları serviste yaptırıyorsanız ücretsizde boyarlar

selam arkadaslar. siparis verdigim sprey boya geldi. sanayidende 100 gr sprey plastik astar aldim. astari bos cam silin içine koyüp önce parçayi astarladim. biraz bekleyip tam kürümadan "astari aldigim yer tam kürümadan dedigi için" sprey boya ile boyadim. 2 kat boya vürdüm. simdide boyanin kürümasini bekliycem. sonücü boya kürüktan sonra resimlerle birlikte sizlere yazarim. bü arada bana cesaret veren Savas abiye tesekkür ederim.

Geri