1. vites 80 km normalmi

ya angel takmış extra 20 km hız her viteste :D aga imkasızı savunuyosun 1.de 6900 d/d 80 olamaz bizde gsi a bindik :D:D bak benim pug a 1.vitesi 57 2.vitesi 103 temiz :D

birde 80 yapar mı yapmaz mı bilmemde bi kaç kişi rolantide 20 de duruyor demiş ona cevap verelim. Astra F kasaların kadranları 20 den başlar 20 ye kadar yerinden hareket etmez 20 km ye ulaştığınızda hareket etmeye başlar :D

can polisler tanıdık galiba... benzin masrafından kurtulmus devlete sırtını dayamış gibi görüyorum imzandan... :kop:

denız bu vedo ne anlamadım bır sey ama yukardakı koydugun vıdeonun acıklamasıı yapabılırım kadran ılk sokuldugu zaman arasız kakılmıs kadran cubugunu tutan normale gore 0 dana baslar ama ayarı yanıs yapılmıs normalde 20 km h fazla gosterıyor ondan dolayı :D dogrusu budur :D

Zannedersem duum açıklandı.

80 deildir kanka banada sordun ilk bende sana kadran dedim. Son dişliyle oynansa bile 70e yakin gider diye tahmin ediyorum bide sende eks falanda yok biraz zor ihtimal bence :))

Motoru güçlendirmeyle son hız zaten en fazla %10 artar asıl artan hıza çıkma süresidir mod bile yapsanız olmaz anlayacağınız

Geri