10 yaşından büyük araçlarda kasko

Aras_SFİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10yaşından büyük araçlara kasko yapılıyor mu_?
Birinden yapılmadığını duydum ama güvenemedim_?

Cevaplarınızı bekler ben:confused:

İşin özeti bağzı firmalar yapmıyor yapan firmalarsa uçuk fiyatlar veriyor.

yapılıyor

mesala astra gsi 2000 mılyara yapıyor ve odedıgı parada 9500 tl

yapılıyor 1500 2000 ve üstü fiyatlara astra gsi için ;)

eray sneın araba kaskolumuu ?

Yapılıyor.

Ben sigortam.net'e başvurdum....12 Yaşında yazınca haneler kapanıp müşteri temsilcisine yönlendiriliyorsunuz...Anında geri dönüyorlar..Ben bütün bilgilerimi verdim..Tc kimlik numarasına kadar....97 Astra F Gls benimki...Sonra onlarla çalışan bütün sigorta şirketleriyle sizin çin fiyat alıyorlar ve tekrar size dönüp en iyi fiyatı veriyorlar...Bana döndüklerinde Başak sigortanın en iyi fiyatı verdiğini 1064 tl + 40 tl lik akaryakıt bonusu verdiklerini ve meblağı 7 taksite böldüklerini söylediler ve işlemlere hemen başlamak isteyip istemediğimi sordular ...Bende elimdeki imkanlar yüzünden sadece fiyat aldığımı ama karar verdiğimde tekrar onlara döneceğimi söyledim...

Son düzenleme:
Benim kaskoda anadolu sigorta bende onlara sordum 10 yaşından büyük benim aracım eğer seneye yaptırmazsam sonraki sene ne olur diye eğer kaskoya ara verirseniz siz zararlı çıkarsınız dediler 2 sene önce yurtdışı kasko dahil 600 vermiştim geçen sene türkiyeye geldiğim için ve hasarsızlıktan dolayı indirim oldu 450 ytl ye yaptırdım ve her senede kesin bi autoking e gidiyorum.

Geri