10 yaşından büyük araçlarda kasko

ben 1000 ytl ye yaptırdım tamponun 1200 ytl olduğunu göz önüne alırsak komik bir rakam sis farı 255 ytl sorun değil bence yapı kredi sigorta

saçmalamış bunlar yaa 1500-2000 tl ............
herkes saolsun yine de bilgiler için demekki 10 yaşından büyükse risk alıp kasko yapmıcaksın yada birlik sigorta bizim bankanın . Bide birlik sigortaya sorcaz

ben 1000 ytl ye yaptırdım tamponun 1200 ytl olduğunu göz önüne alırsak komik bir rakam sis farı 255 ytl sorun değil bence yapı kredi sigorta

yok astra f lerin parçaları o kadarda pahalı değil;)

yapıyorlar ama uçuk fiyatlara Allahtan babamın %60 hasarsızlık indirimi var :D

Benim 99 model corsa .Bende henüz kasko yaptırmadım bu aylarda yaptırmayı düşünüyorum.Biraz pahalımı oluyor eski araçlarda?

merhaba ,

10 yas ustu araclara eger daha onceden kaskosu varsa kasko temınatı verılmektedır.10 yıllık arac hıc kasko yapılmamıs ve 10. yılda kasko yaptırmak ıstendıgınde sigorta şirketlerı bunun latında farklı bırsey aradıkları ıcın temınat vermemektedırler.eger arac yenı tscıl edılmıs ıse kasko temınatı verılebılmektedır.

10 yas ustu araclar ıcın kasko fıyatı normal degerlerden daha pahalıya gelecektır.Bunun ıcın sigorta sırketlerının trafık ve kasko temınatını bırlıkte tasıyan poliçelerı bulunmaktadır.ornek Aviva Sigorta nın aracımın çarpısması temınatı veya Başak Sigortada kı BAm temınatı gıbıdır.bunların ucretlendırmesıne gelınce 1e 1.5 cıvarındadır.Yanı trafık prımı +1.5 katı çarpısma temınatı gıbı.

benım araca 1200 lıra kasko dedıler neden yapılmasın bence her turlu her kasko yapar

Geri