1000 liraya Astra J uyumlu Multimedya, 1490 liraya Android

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cureshot
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: 1000 liraya Astra J uyumlu Multimedya, 1490 liraya Android

Bu cihaz için görüştüm aracınızda FlexRide varsa uyumlu olmuyor dediler. Nakit alırsanız 1400 e veririz dediler. Ancak montaj için kimseye güvenememki biraz daha bekleyip servise taktırmak lazım herhalde.

tek satırlı modellerde sorun çıkartabilir... genelde bu cihazlar diğer ekranlar ile uyumlu oluyor.

Moderatör edit: Forum üyelerimizin ticari amaç taşıyan ürün tanıtımı/satışı yapması yasaktır.
Forumumuzda ürün tanıtımı/satışı yapmak istiyorsanız lütfen sponsorluk şartları için forum yönetimiyle iletişime geçin.

Astramiza uyarlanmis versiyonunu gormek beni mutlu etti ve sabirsizlandiriyor :)

Gelsinde taktiralim android'i.

android isteyen arkadaşların eski cihazlarından birine hemen talip olalım

cureshot link' Alıntı:
Merhaba;

Türkiye'nin hemen her şehrinde anlaşmalı, konusunda uzman, garantili, sorunsuz şekilde montaj yapacak anlaşmalı servisimiz mevcuttur.

Erzincan ?

Arkadaşlar sabırsızlıkla bekliyoruz bu android cihazı. Arabayı aldık oğluma söz verdim taktıracağım diye. Android duyunca necvoxdan vazgeçtik. Bir an önce uygulanmış bir araç görsek iyi olacak.

Moderatör edit: Forum üyelerimizin ticari amaç taşıyan ürün tanıtımı/satışı yapması yasaktır.
Forumumuzda ürün tanıtımı/satışı yapmak istiyorsanız lütfen sponsorluk şartları için forum yönetimiyle iletişime geçin.