13cm Vs 16cm

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bimmer
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar şimdi ben 2 set component almayı düşünüyorum aracım astra h ve bizim ön arka hoparlör yuvalarının kaç cm olduğunu bilmiyorum. bi bilen var mı?

bende astrag var sana tawsıyem rms i yuksek mid takımları var benım aracta alpıne 30 rms lık mıdler war fazla tatmın olamadım haberın olsun yuksek rms lı
al.

klasik önler 16 arkalar 13.corsa için araştırma yaparken rastlamıştım ölçülere.
yüksek rms li comp önerisine katılıyorum.bütçeni belirtirsen öneride de bulunuruz.
alpine ın giriş seviyesi compları 30-35 watt rms li.haliyle pek yeterli olmayabilir.rd serisi ve daha üzeri serilerde ciddi rmsli ürünleri var.

Ewet yuksek rms :) yuksek para

Dostum mid takimi takarsan arabana amfi de alman gerekecek 4 mid i kaldiracak bi amfinin sifiri örneğin edison 5 kanal tavsiye ederim zaten 350 lira fala nsanirim o yuzden o parayla biraz zor.

Dostum mid takimi takarsan arabana amfi de alman gerekecek 4 mid i kaldiracak bi amfinin sifiri örneğin edison 5 kanal tavsiye ederim zaten 350 lira fala nsanirim o yuzden o parayla biraz zor.

hocam amfim var :D jbl 75x4 :D

ozaman tamam ama yerinde olsam önlere yüksek rms li mid alırım arkalar güzel marka mid haricinde bişi al.

eğer subwoofer almayacaksan o bütçe sana yeter.
ben kendi aracıma mtx audio aldım 2 çift.toplam 350 ytl kadar tuttu.önler 65 arkalar 60 rms.
mediamarktı bi ziyaret et.alternatif birçok ürün bulabilirsin.
eğer sub da kullanacaksan arkalarla hiç uğraşma.önlere bir çift güçlü midtiz al diğer 2 kanalı da köprüleyip 30 cm kapalı kutu bir subla kullan.
yeterli ses ve kaliteye ulaşırsın.

eğer subwoofer almayacaksan o bütçe sana yeter.
ben kendi aracıma mtx audio aldım 2 çift.toplam 350 ytl kadar tuttu.önler 65 arkalar 60 rms.
mediamarktı bi ziyaret et.alternatif birçok ürün bulabilirsin.
eğer sub da kullanacaksan arkalarla hiç uğraşma.önlere bir çift güçlü midtiz al diğer 2 kanalı da köprüleyip 30 cm kapalı kutu bir subla kullan.
yeterli ses ve kaliteye ulaşırsın.

saol :D

sub um var. bass amfiye bağlı....

Geri