14 subat yaklaşıyorr.

Arkadaşlar sevgiliye hediye üstünde çalışıyorum :) EN yakın zamanda foto eklicem sizin için :)

abı guzel fıkırler var ama oyle bırsey olmalıkı tekrar asık olsun..AMA NEEE akıl akıldan ustundur arkadaslar bualım bırseyle..

27 yaşındayım nice 14 şubatlar gördüm, o günlerde ya sevgilimle ayrıydık, yada hiç yoktu :D Bende buna kızıp facebookta 15 şubat sevgilisi olmayanlar günü olarak kutlansın grubu açtım :D

benim sewgilim kapımın önünden ayrılmıyor :) 41 NiGar 928 :) ben ne dersem onu yapıyor.ağzı war dili yok :) bana sırıl sıklam aşık ama tek sorun aşkımız biraz cep yakıyor :kop:

abı guzel fıkırler var ama oyle bırsey olmalıkı tekrar asık olsun..AMA NEEE akıl akıldan ustundur arkadaslar bualım bırseyle..
hiç bişey yapamıyorsan aklına gelmiyorsa bi öpücük bile çok şey ifade edebilir..

ama forum olarak siz hediye çalışmalarına devam edin banada lazım :D

ben bu yıl hediyeyi gectim o aksam bi yemek dusunuyorum... yeterli olur herhalde...

Fazla abartmayın arkadaşlar, bu işin sonu yok. Daha işin başında (ilginç veya pahalı hiç fark etmez adını siz koyun) bir hediye için bu kadar paniklerseniz ilerisi için yandınız demektir. Çünkü insanlar hep daha daha diyecek kadar bencildirler. 14 şubattı, doğum, nişan, düğün gibi özel günlerdi derken yandınız valla. Hediye alan herkes "niye zahmet ettin hayatım, hediyeye hiç gerek yok, hatırlaman yeter" der ama içinden de "pinti herif ne olacak" der. Denemesi bedava, bu lafı söyleyen birisine hediye almayın sonra suratının şekline bakın.

Geri