14 subat yaklaşıyorr.

Altyapı, üstyapıyı belirlemiyor mu sonuçta aralarında da dialektik var ve buna bağlı olan şey ekonomi. Yani kısaca, bırakın hediye falan almayı, böyle şeyler sonuçta tüketim kültürü için yapılan şeyler. Kızdırmayın Karl Marx abimizi, sızlatmayın kemiklerini adamın :D :D.

Tüm özel günler için geçerli aynı şey. Anneler günü, babalar günü , kuzular günü , danalar günü .. böyle uzayıp gidiyor.

Tüm özel günler için geçerli aynı şey. Anneler günü, babalar günü , kuzular günü , danalar günü .. böyle uzayıp gidiyor.

Evet. O yüzden ''böyle şeyler'' tabirini kullandım. =) Gerek yok, gerek olmamalı.

ne hediye alacağım bir sevgilim nede bana hediye alıcak birisi var diyordum birkaç gün öncesine kadar ki hem 14şubat hemde doğum günüm için arkadaşlarım çok güzel hediye almışlar :) bunun mutluluğu böyle arkadaşlarımın olması bana bir ömür boyu yeter zaten bir sevgilim olsada bana bitek böyle günlerde bişey alcaksa yada süpriz yapcaksa yapmasın ben her an hatırlanmak isterim :)

14 Şubat tüketimi arttırmaktan başka hiçbir işe yaramayan herhangi sıradan günlerden biri bence. Sevgilinizi arayın onu ne kadar sevdiğinizi söyleyin yeter ;)

EVET ACIKLIYORUM 14 SUBAT GUNU NE YAPALIMM NE ALALIM NASIL KANDIRALIM GÜNCELL :d

hatun yok sıkıntı da yok...!!! :D

geçen sene eşim doğum günümde almıştı. böcek fobim olduğundan onu takmak çin işkencesiydi :D Evime giren hırsıza sırf bunu götürdüğü için teşekkür ediyorum :D:D:D:D
Hayatinin hatasini yaptin bocek fobin oldugunu soylemekle ....He he heeee! Demekki bocege odaklaniyoruz...!!!)))))

Saol canım çok düşüncelisin. Sevgililer günü bu kankalar günü değil :D sen vodkamı getir kafii :D

Geri