15bin hatası?

blucerchiati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar astra h de 15bin km olunca insp gibi bişi diye uyarı verior mu araç? yoksa rutin olan bişeyde benim mi gözüme çarptı böle?:confused::confused:

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani 15bin bakımı geldiği için mi öyle diyor? yoksa bir arıza mı var ciddi? anlamadım da tam?

15 bin bakımı geldiği için bu ikaz 15binde ya da 1 sene dolunca yanar servise gittiğinizde de o yazı silinir. Kendiniz bile silebilirsiniz onu.

blucerchiati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
15 bin bakımı geldiği için bu ikaz 15binde ya da 1 sene dolunca yanar servise gittiğinizde de o yazı silinir. Kendiniz bile silebilirsiniz onu.
çok teşekkür ederim:) bunu bilmiyordum, tahmin ettim ama herhangi bi arıza falan mı olduda yaktı diye düşünmüştüm:)pazar günü boluya gidicem de hani bir sıkıntı çıkarır mı diye korktum bir an:)o zaman haftaya götüreyim ben ya şimdi sıkıştırmiyim araya:rolleyes:

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok teşekkür ederim:) bunu bilmiyordum, tahmin ettim ama herhangi bi arıza falan mı olduda yaktı diye düşünmüştüm:)pazar günü boluya gidicem de hani bir sıkıntı çıkarır mı diye korktum bir an:)o zaman haftaya götüreyim ben ya şimdi sıkıştırmiyim araya:rolleyes:

Rica ederim, km sıfırlamaya basılı tutup kontağı açarsanız eğer insp silinir ya da servise götürecekseniz zaten uğraşmayın hiç...

blucerchiati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rica ederim, km sıfırlamaya basılı tutup kontağı açarsanız eğer insp silinir ya da servise götürecekseniz zaten uğraşmayın hiç...

bunuda bildiğim iyi oldu:) sesli ikaz olmadığı için pek bi sorun arz etmiyor sanki:)