16 mı 18 mi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Silinen üye 11542
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sevgili arkadaşlar Şunu kabul edelim otomatik çok yakar ama arada çok bir fark yoktur...Ben şahsen otomatik araçtan çok zevk alıyorum.Özellikle istanbul trafiginde müthiş...Manuel kullananlara göre daha az sinirleniyorum:)

ben olsam 1.6 otomatik tercih ederdim..1.8 biraz daha performanslı olur ancak 1.6 ya göre biraz daha fazla yakar.

Ezgene bence su anda üretilen otomatikler eskisi gibi değil ve manuelden daha az yaktığı doğrultusunda söylemler var teknoloji arttıkça araçların sistemleri de ona göre gelişip insan faktöründen kaynaklanan sürüş hatalarını en aza indirgeyecek şekilde tasarlanıyorlar sanırım buna yakıt ekonomisi de dahil ama değerli ustalar en iyi cevabı verecektir sanırım onların ihtisas alanı bu bakalım ne diyecekler ben de merak ediyorum doğrusu

otomatik düşünüyorsanız 1.6 otomatik yok diye biliyorum bende.uzun süre kullanılcaksa 1.8 düşünülebilir çünkü 2. el piyasası zayıf olan bir araç.

1.8 den şaşmayın, çünkü 1.6 motorlar benzin tüketimi ve çekişi yetersiz, kasa ağır olduğu için KESİNLİKLE 1.8

maalesef 1.6 otomatik vectra c yok yanlız bilginiz olsun............

Galiba arkadaş doğru söylüyorsun...Hep bakıyorum araştırdım hiç otomatik 1.6 C görmedim...
İnşallah bulucaz.. :confused:
1.8 otomatik bir iki tane bulduk ucuk fiyat istiyorlar...:mad:

1,6 otomatik türkiyeye gelmedi.ya astra h ya da vectra 1,8 otomatik tercih edilebilir...

Geri