17 Ağustos Adaland KUŞADASI buluşması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 35KES52
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İmkansız değil fakat daha fazlada son dakikada riske girmek istemiyorum açıkçası....

:( Daha çok zaman var nerden baksanız 20 güne yakın.İş olaylarını siz ayarlıyamazmısınız?Artık tarihi değiştiremeyiz çünkü tüm listedeki üyelerimiz bu tarihe göre yaptı planı... :(

:mad::mad:...:cry: Vardiyam var ama biri ile değişirsem ki zor zira yoğun sezondayız; Eşimle beraber geleceğim.:hıh:

Buluşmayı yaklaşık 1 ay önceden söyledik 3 hafta önce kesinleştirdik :(
Birşeyler yapmak için şansınız vardır mutlaka inşallah.

1- 35KES52 Çağrı Öcal (Şimdilik 2 çok daha kalabalık olabilir :D )

2-.............. isteyen ismini yazsın...

3-m__sonmez (murat) iş yoğunluğu dolayısıyla %50 elimden geleni yapıcama inanabilirsiniz :)

4-setapxxx+1

5-Baycanbb +1:) 1yada 2kişi daha olabilir

6-impact ft batu

7- BERKSANCAR (tarihte çalışmazsam)............? :confused: :confused: :alkis:

8-NİGHTBOY (%90 gelirim bu sefer tabii aksilik çıkmassa )

9-Ksk&aslı ( ilave etmeyi unutmuşuz da)

10-umutkaragun ( tuğba&umut)

11-onur_arslan

12-Burack+2

13-Tansugurler+1

14-.................( kim gelecek )

15-Mahir+1

16-Bahadır+1

17- Buraki +1 (bi arkadaşı daha aldım yanıma :))

18- Kim bu şanslı?

19-......... ( isim bekliyoz )

20-Emrekoc( Her turlu yazıyorum bankoooo :) )( ne de olsa DENİZLİ PLAKASI )

21 - Narko ( aydından )

GÜNCELLLLLLLLLL....!!!!!!!!!!!!

17 Ağustos İzmir/Ege - KUŞADASI ADALAND buluşması

2-m__sonmez (murat) iş yoğunluğu dolayısıyla %50 elimden geleni yapıcama inanabilirsiniz :)

3-setapxxx+1

4-Baycanbb +1:) 1yada 2kişi daha olabilir

5-impact ft batu

11-onur_arslan

12-Burack+2

13-Tansugurler+1

14-Mahir+1

15-Bahadır+1

16- Buraki +1 (bi arkadaşı daha aldım yanıma :))

17-Emrekoc( Her turlu yazıyorum bankoooo :) )( ne de olsa DENİZLİ PLAKASI )

18 - Narko ( aydından )

19. .............?

Arkadaşlar gerekli görüşme ve detayları hallettim.İki firma ile bir kez daha az önce görüştüm.Aquafantasy'nin yaklaşımı pek profesyonelce değil.İndirim'e yanaşmıyorlar.Park zaten yeterince dolu ve kapasitesinin üstünde oluyormuş tam sezonda hemde Pazar günü bu indirimi yapmaları mümkün değilmiş.Pekte ilgilenmediler ayrıca.

Adaland'le görüştüm.Zaten her zaman personelide sempatikti yine öyle oldu.Tanıdığım vasıtası ile indirimi sayımız tutmamasına rağmen aldık :)

Normalde şu anda park girişi 35 ytl.Bize uygulanıcak rakam ise 30 ytl.Aradaki 5 ytl belki çok büyük bir rakam gibi gözükmesede 50 kişi ve üstüne verilen fiyat bu ve genele vurduğumuzdada %15 gibi bir indirim oluyor kişibaşı.Hemen hemen herkesin yanında en az bir kişi getireceğini düşünürsek ve dahada kalabalık olarak gelicek olanlar var.İndirim bence işe yarıyacak.Otopark ücreti daha önce varmıydı tam olarak hatırlıyamıyorum ama otoparkada herhangi bir ücret ödemeyeğimizi söyledim tamam dediler.Elimden geleni yaptım sezonun en civcivli zamanında 50 kişinin altında bir gruba bu indirimi aldım artık burdan sonra söz sizde :)

Haydi bakalım liste şenlensin 30 ları görelim :D:alkis::alkis:

Arkadaşlar gerekli görüşme ve detayları hallettim.İki firma ile bir kez daha az önce görüştüm.Aquafantasy'nin yaklaşımı pek profesyonelce değil.İndirim'e yanaşmıyorlar.Park zaten yeterince dolu ve kapasitesinin üstünde oluyormuş tam sezonda hemde Pazar günü bu indirimi yapmaları mümkün değilmiş.Pekte ilgilenmediler ayrıca.

Adaland'le görüştüm.Zaten her zaman personelide sempatikti yine öyle oldu.Tanıdığım vasıtası ile indirimi sayımız tutmamasına rağmen aldık :)

Normalde şu anda park girişi 35 ytl.Bize uygulanıcak rakam ise 30 ytl.Aradaki 5 ytl belki çok büyük bir rakam gibi gözükmesede 50 kişi ve üstüne verilen fiyat bu ve genele vurduğumuzdada %15 gibi bir indirim oluyor kişibaşı.Hemen hemen herkesin yanında en az bir kişi getireceğini düşünürsek ve dahada kalabalık olarak gelicek olanlar var.İndirim bence işe yarıyacak.Otopark ücreti daha önce varmıydı tam olarak hatırlıyamıyorum ama otoparkada herhangi bir ücret ödemeyeğimizi söyledim tamam dediler.Elimden geleni yaptım sezonun en civcivli zamanında 50 kişinin altında bir gruba bu indirimi aldım artık burdan sonra söz sizde :)

Haydi bakalım liste şenlensin 30 ları görelim :D:alkis::alkis:

Kardeşime helal.. Geliriz sen ne dersen kabulum...Ama beni 20.sıraya alalım mümkünse..Ben memleketimin plaskasını taşımak isterem.:D:D

17 Ağustos İzmir/Ege - KUŞADASI ADALAND buluşması

2-m__sonmez (murat) iş yoğunluğu dolayısıyla %50 elimden geleni yapıcama inanabilirsiniz :)

3-setapxxx+1

4-Baycanbb +1:) 1yada 2kişi daha olabilir

5-impact ft batu

11-onur_arslan

12-Burack+2

13-Tansugurler+1

14-Mahir+1

15-Bahadır+1

16- Buraki +1 (bi arkadaşı daha aldım yanıma :))

17-...................

18 - Narko ( aydından )

19. .............?

20. Emrekoc( Her turlu yazıyorum bankoooo :) )( ne de olsa DENİZLİ PLAKASI )

;) ;) ;) GÜNCELLLLLLLLLLLLLL :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri