17 Ağustos Adaland KUŞADASI buluşması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 35KES52
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abi ayarlayın bi şekilde ya son dk degısıklık yapmamız ımkansız cunku :(

bi güncel de benden... :)
katılım bekliorusss

Güncel!!! Evet katılım beklıoruz bu kadarmıyız?Bu listedeki herkes geliyor değilmi ayrıca eksik gedik yok??

17 Ağustos İzmir/Ege - KUŞADASI ADALAND buluşması

1- 35KES52 Çağrı Öcal (Şimdilik 2 çok daha kalabalık olabilir :D )

2-m__sonmez (murat) iş yoğunluğu dolayısıyla %50 elimden geleni yapıcama inanabilirsiniz :)

3-setapxxx+1

4-Baycanbb +1:) 1yada 2kişi daha olabilir

5-impact ft batu

7- BERKSANCAR (tarihte çalışmazsam)............? :confused: :confused: :alkis:

8-NİGHTBOY (%90 gelirim bu sefer tabii aksilik çıkmassa )

9-Ksk&aslı ( ilave etmeyi unutmuşuz da)

10-umutkaragun ( tuğba&umut)

11-onur_arslan

12-Burack+2

13-Tansugurler+1

14-Mahir+1

15-Bahadır+1

16- Buraki +1 (bi arkadaşı daha aldım yanıma :))

17-...................

18 - Narko ( aydından )

19. .............?

20. Emrekoc( Her turlu yazıyorum bankoooo :) )( ne de olsa DENİZLİ PLAKASI )

Arkadaşlar Sabahtan beri Kalacak yer bakıyoruz Çağrı ile..( kalmak isteyenler olur diye ) Aparth daire baktık sadece 4 kişilikler ve 100 ytl.. ( 2 aile kalabilir + kahvaltı dahil ) Villa tutalım dedik 2 günlük veririz dediler 300 Ytl istediler( 3 aile - 4 aile kalabilir ) ...:mad::mad: Yani durum şundan ibaret. Eşim ile ben ve çağrı ile kız arkadaşı herhangi bir aksilik olmazsa 16 Ağustos Cumartesi akşamı Kuşadasında buluşcaz..Yanımda 1 veya 2 adet çadır getireceğim..Eğerki orada kalmak için yer bakacağız kaldı ki bulamadık Sahil kenarında bir yerde arabaları çekip çadır keyfi yapcaz.Mangal yapmayı düşünüyoruz yapmasak bile ordan alıcaz balıkları gitcez bize şu balıkları pişiriverin dicezz.:D:D..yani azcık kırık kafalık yapcaz..:):) Yani unutulmayacak bir akşam olsun isitiyoruz..Biliyorum ki herkes akşamından gelmek ister.. eğerki bize çadır sefasında eşlik edebilecekler varsa katılımınızı bekliyoruz..Mutlaka eşinizde dostunuzda arkadaşınız da çadır vardır..atın arabanın bagajına çıkın gelin.Kimsenin cebinden 1 kuruş fazla çıksın istemiyoruz o yüzden böle bir düşüncemiz var.. Çünkü bu otelciler sezonda olduğumuzdan kaz gibi yolmak istiyorlar bizde kaz olmadığımızdan yolunmak istemiyoruz..Amacımız HEM UNUTULMAYACAK BİR GÜN GEÇİRMEK HEM DE SAMİMİ BİR DOSTLUK..

bİR DE gelecek arkadaşlardan ricam hem konuyu listeli olarak güncellemek bir de Telefon numaralarını ister bana ister çağrıya özelden veya foruma yazmak suretiyle vermeniz..Çünkü sizlere ulaşmamız gerektiğinde ve gelip gelmemek konusundaki değişikliklerde sizlerle birebir görüşmek..çünkü her an foruma girilip konuya bakılamıyor.... SAYGILARIMLA

ayrıca şurada kaldı 10 günümüz..Kimin gelip gelmiyeceği az çok belli oluyor.. gelemiyecek sanırım yok...eeeeee O zaman GelecEK ArkadaşLAr Aktifleşin ve arkadaşlarınızı arayın.Tutun Kulaklarından getirin... Mutlaka bilseydm gelirdeim diYen biri olur...

Evet Emre abinin dediği gibi gayette doğru demiş.Sabahtan beri belki 20 kişi ile görüştüm özellikle bu apartçılar soyguncu hele emlakcılar daha beter.Günlüğü 50 liralık olan yere 2 gün için 200 ytl komisyon istiyolar.Direk yolmak için napıcaklarını şaşırıyolar.

Bir apart var düzgün insanlar iyide konuştular ama o akşam düğün varmış otelde o yüzden full müş malesef olsaydı orası güzel olucaktı kahvaltıyıda ikram olarak vericekti odada ama bakalım ben yine sıkıştırıcam.Bize katılmak isteyen olurmu?Ayrıca en kötü baktıkki bulamadık biz kurucaz çadırımızı bakıcaz dalgamıza herkesi bekleriz çoık ama çok güzel bir gece olucak öyle yada böyle.Otele para vermiyelim diye düşünenler olabilir haklılar eğer gerekli bir çoğunluk olursa hep beraber bir çadır geceside yapabiliriz :D

AYRICA LİSTEYİ TEKRAR VERİYORUM ARKADAŞLAR KALDI ŞURADA 10 GÜN LÜTFEN ARTIK BİRAZ AKTİF OLUN HERKESİ TEK TEK CEPTENMİ ARIYALIM KİM KAÇ KİŞİ GELİYOR ARTIK UFAKTAN KESİNLEŞTİRİRSE ÇOK AMA ÇOK SEVİNİRİM....

17 Ağustos İzmir/Ege - KUŞADASI ADALAND buluşması

1- 35KES52 Çağrı Öcal (Şimdilik 2 çok daha kalabalık olabilir :D )

2-m__sonmez (murat) iş yoğunluğu dolayısıyla %50 elimden geleni yapıcama inanabilirsiniz :)

3-setapxxx+1

4-Baycanbb +1:) 1yada 2kişi daha olabilir

5-impact ft batu

7- BERKSANCAR (tarihte çalışmazsam)............? :confused: :confused: :alkis:

8-NİGHTBOY (%90 gelirim bu sefer tabii aksilik çıkmassa )

9-Ksk&aslı ( ilave etmeyi unutmuşuz da)

10-umutkaragun ( tuğba&umut)

11-onur_arslan

12-Burack+2

13-Tansugurler+1

14-Mahir+1

15-Bahadır+1

16- Buraki +1 (bi arkadaşı daha aldım yanıma :))

17-...................

18 - Narko ( aydından )

19. .............?

20. Emrekoc( Her turlu yazıyorum bankoooo :) )( ne de olsa DENİZLİ PLAKASI )

Herkes artık napıp edip kısa zamanda şu başlığı alevlendirsin ben komple yakıcam yoksa.....Kimler geliyo!!!!

HADI HAREKETTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri