17 Ağustos Adaland KUŞADASI buluşması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 35KES52
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2.ciyi ayarlayanın çadırına ilk ben atlarım söyliyeyim :) Hatta Emre abi biliyosun o ikinci çadır benım kımseye bırakmam :D

Pansıyonda olur apartta ama uygun fiyatlı olursa guzel olur fakat çadır madır gaza geldik bi an çadır olayı daha ağır basar bence.Yiğit sende şu işleri ayarlıyamadın ya bu seferlikte ayarla haftasonu pazar günü ne işi :)

Geceden kimler geliyor şimdi ben kısmetse cumartesi saat 7-8 gibi yola koyuluyorum sabahın köründe.Aloooooo kmler geliyorrr :D

ya iş cumartesi günü istanbulda ordan pazar çıkıcam ordan çıkıp geldiğimde halim ne olur onu bilmiorm siz aquada kayarsınızda ben yatarım gibi :Dama bakalım erken çıkarsam gelicem

Ben sabah saat 8 gibi çıkıyorum yola saat 7-8 gibi kuşadasına doğru geze geze gidicem meryem ana falan :D

Valla umutu ayartıyorum şu anda başarda gelir sanırım sabahtan Emre abi ve diğerleri ile adada buluşuruz saat 7 gibi.Akşa<m zabahe kader dance dance dance zaten :D

Evet 16 sında bulusuoruz 17 sınde adaland e :D
2 gunluk unutulmaz bı bulusma olucak ;)

GÜNCELLLLLLLL

1- 35KES52 Çağrı Öcal (Şimdilik 2 çok daha kalabalık olabilir :D )

2-m__sonmez (murat) iş yoğunluğu dolayısıyla %50 elimden geleni yapıcama inanabilirsiniz :)

3-setapxxx+1

4-Baycanbb +1:) 1yada 2kişi daha olabilir

5-impact ft batu

7- BERKSANCAR (tarihte çalışmazsam)............? :confused: :confused: :alkis:

8-NİGHTBOY (%90 gelirim bu sefer tabii aksilik çıkmassa )

9-Ksk&aslı ( ilave etmeyi unutmuşuz da)

10-umutkaragun ( tuğba&umut)

11-onur_arslan

12-Burack+2

13-Tansugurler+1

14-Mahir+1

15-Bahadır+1

16- Buraki +1 (bi arkadaşı daha aldım yanıma :))

17-Bekir+1

18 - Narko ( aydından )

19. .............?

20. Emrekoc( Her turlu yazıyorum bankoooo :) )( ne de olsa DENİZLİ PLAKASI )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri