170 le giderken boşa alınca stop etti.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
170 de stop ettiğine göre en iyi ihtimal 150de vurdurmuşsun aracı, o daha kötü değil mi?

H

hardcat

Bilgi Girilmemiş
cengiz bey tırlardaki fren sisteminin bizlerin arabalarında olmadığını siz ço iyi biliyorsunuz onlar frene basdığı zaman yerinde çakılabiliyor ama bizi astralar allah göstermesin stop ediyor o anda ne fren var ne başka bir şey el frenini çeksek anında 8 takla allah muhafaza

arkadaşlar yüklü tırlar bile 150 km süratle gidiyor 170 km otomobil için sürat mi amma abarttınız :D o hızla giderken o hızla giderken arkadasımız 170 demiş 270 değil

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz bey tırlardaki fren sisteminin bizlerin arabalarında olmadığını siz ço iyi biliyorsunuz onlar frene basdığı zaman yerinde çakılabiliyor ama bizi astralar allah göstermesin stop ediyor o anda ne fren var ne başka bir şey el frenini çeksek anında 8 takla allah muhafaza
o süratte yüklü tıra acil durumda hiçbir fren sistemi fayda etmez, Serdar bey sürat elbet felakettir ama binek araç için 170 km de sürat değildir ...sizleri hız sınırlamaları ve limitleri aldatıyor, özellikle otobanda 170 km komik bir süratttir kadranı 240-260-280 km olan araçlar için ...

zz33zz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siz böyle deyince bende zamanında motorcu Ömer Abinin anlattıklarını hatırladım. Kendisinin motorsikleti bırakma hikayeside şöyledir. Adana otobanında 300 ile giderken bir an kaza yaptığını düşünür. O süratte yapılan bir kazada zaten yaşama riski yokta kendince ambulansın gelme süresi 20 dk hastaneye yetiştirilmesi 40 dk ( bu sürenin uzaması kopan eli kolu bacağını toplama süresinden dolayı ) gözü yaşlı bir anne baba , eşini düşünen bir eş , ağlayan bir çocuk . Ben daha 90 ı geçtiğimi bilmem nadiren 110 yaparım otobandada yapacağım maximum 140. Önüne köpek çıkar , teker patlar , anlık bir şey olur kuş dahi cama çarpıp dikkatinizi bozabilir. Burda her ne araç olursa olsun komik sürat değerlendirmesini hoş bulmuyorum sonuçta hiç birimiz o süratlerde kaza yapsak yada başımıza bir şey gelse ama süratimizde iyiydi hakkını verdik demez. Opele gelince benimde satma sebeplerimden birisi hareket halinde stop etmesi idi ve gerçekten o esnada şehadet çekmiş birisi olarak yaptırır satardım o gün. Not : Kendi aracımıda sattım bu yüzden.

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen sene bende 120 le giderken stop etmiş direksiyon kazık gibi olmuştu sonuç egr valfinden olduğu anlaşıldı.