18-20 Bin TL arasında hangi arabayı önerirsiniz? Önerileriniz? Kafam karıştı...

husnu80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 18-20 arasında bir araç almayı düşünüyorum ama araba fiyatları acayip uçmuş bu ay. Biraz bekleyeceğim. Hangi arabaları önerirsiniz acaba?

Meriva bakıyordum bi ara sonra vazgeçtim POLO 2005 2006 modellere baktım benzinlilerine.

Yılda 10 bin km yapmam pek sanmıyorum. Bu nedenle benzinli tüplü arıyorum aslında.

Dizel aracım vardı araç pert oldu. Acaba yine dizelden devam mı etsem diyorum. Kafam karıştı anlayacağınız.

Önerileriniz Nelerdir?

UuR__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle YAZIN Araç Almayın Ocak ve Mart Ayı Gıbı 4-4Lük Araçlar Alabılırsınız.

husnu80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mesela sizin astra H lar çok hoşuma gidiyor hocam. Yaz ile kış arasında kaç para fark oluyor acaba? Sizin araçlara el değmiyor bakıyorum da.

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mesela sizin astra H lar çok hoşuma gidiyor hocam. Yaz ile kış arasında kaç para fark oluyor acaba? Sizin araçlara el değmiyor bakıyorum da.

ben g kasa aldım 2004 60bin km de. 19150 tl ye.

şimdi aynı arabaya sahibinden comda 22 den fiyatlar veriyolar. örnek olsun diye verdim.

kasımı bekleyin en az. yahut forumdaa fiyatlara aldırmadan satan arkadaslar var. reel fiyatlara yakın. onlara bakabilirsin.

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzinli al bence disel 10.000 km için değmez diye düşünüyorum (BENCE)

husnu80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende öyle düşünüyorum. Değmez diyorum ama kararsızım. İkinci el de farketmiyor çok dizel benzinli fiyat farkı ama temiz dizel bulmak lazım. Dizelin de o gücüne alıştım, rampadaki o banamısın dememesine alıştım bakalım kararsızlığım devam ediyor.

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yinede şehir içi yoğun kullanımınız varsa ve km de 35-40 kuruş ödeyecekseniz benzin canınızı acıtabilir. yakmamak için çook sakin kullanımda bile 30 kuruş belki görürsün. tabi şehir içi. bence dizel yada lpg.

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
golflere bir bakın olmazsa