195/60/15 lastik seçimi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bugraGT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanaklar 60 lık oldugu için fazla bi seçim şansım yok uyan lastikelr bunlar su anki lastiklerim michelin energy 3 ne ylaan söyleyim pek dayanıklı değil sanki kullanan varmı banamı öle geldi ,bu sayfadakilerden goodyear hydragrip iyi gibi geldi kullanan varmı bu lastiği nası memnunmu ?

http://www.lastix.com/catinfo.asp?bas=195&orta=60&son=15&src=195/60/15

aslında desen olarak dunlop hos duruyo ama hiç kullanmadıgım için bilemiyorum siz ne tavsiye edersiniz?

asıl istedigim lastik MICHELIN PILOT PRIMACY ama onun 60 yanaklısını bulamadım olsa direk alırım,düşünmem zaten

michelin energiy al onlar iyi benkulanyoru gayet memnunum
195 60 16

Bende de yazlık kışlık michelin var energy ve alpin bugünki aklım olsa continental alırdım arabamın orjinal lastkleriydi ve 7 yıl yaz kış kullanmıştım..Michelinden kesinlikle memnun değilim bence de dayanıklı değil ...Almadan önce foruma çok sormuştum kimseden açık ve net yanıt gelmemişti nedense..Kalitesine göre pahalı üsteilk..

Almadan önce foruma çok sormuştum kimseden açık ve net yanıt gelmemişti nedense..

abi sitedekiler lastiği pek sallamıyo :)

ya benim iyice kafamı karıştırdılar lastikte zırt pırt alınan bişi değil ben hala almadım ama büyük bi ihtimal

goodyear excellence alcam performans konfor dayanıklılık birarada bide güvenlik

http://eu.goodyear.com/tr_tr/tires/repository/Excellence/index.jsp

michelinden energy den hiç memnun değilim hemen kabak oluyo bide yagmurda bi elinizi lastiğe sürtün ıslakken gıcır gıcır kayıyo

bende astra elegance için 195 65 15 ebat düşünüyorum, biraz arabanın altını yerden yükseltmek için ama araştırmamız lazım.

azda olsa kadranda okunan degerde yanılma olur lastikle ilgili bi sitede vardı kaç km fark ediyo
mesela sen kadranda 100 okucan halbuki asıl hızın 110

ee radar da affetmez o zman:D

kardeş ben lastiklerimi 22 gün önce almıştım daha önceleri Bridgestone kullandım ancak çok güzel bir lastik olmasına karşı ses yalıtımı biraz yok, o yüzden bana Michelin Energy 195x60 R15 88 V modelini aldım gerçekten lastiklerim kaliteli ve ses yalıtımı çok daha güzel tavsiye ederim.

Brigstone Pontenza Bi Dönem Kullanidm Süper Bi Lastik Yaz Kiş Mükemmel Performans Veriyor
Aracimin üzerinde Gelen Lastiği Eskisin Gene Alacağim

Sert hamurlu lastik yol gürültüsü çok olur ama ömrü uzun olur,yumusak hamurlu ise sessizdir ama ömrü kısadır.
Michelin tavsiye ederim ama energy serisini tavsiye etmiyorum.

yıllarca michelin kullanmıştım

şimdi goodyear. alırken biraz tereddüt ettim ama hydragrip süpermiş:good:

Lassa impetus 2 yumuşak ve sessiz.

Geri