195/60/15 lastik seçimi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bugraGT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bende impetus var 20,000 kmde yol tutuşu çok belirgin bir şekilde düştü

lassa türk malı :(

h seri mi v serimi

en geç 40 binde değiştirisen iyi olur

ani fren de hemen abs devreye giriiyomu eger öle bi sorun yoksa idare eder telaş yok ;)

arkadaslar öğrenci adamın 4 tane lastik alaması kolay değil babama verdim arabayı biraz kayınca tehlike atlatınca saoulsun kendi değiştirdi

fiyat olarak 200 üzeri olabilir hiç sormadım H serisi almıs ben ilk başta birz üzülmüştüm ama daha iyi oldur zaten aracımın süspansiyonalrı çok sert biraz faydaı olur belki

yol tutus falan michelin energy ile karşılaştılmaz bile çok güzel seste yok zaten gt nin motor sesinden bişi gelmiyo yüksek hızda gaz sız giderkende ninni gibi çok hafif bi ses zaten sessiz lastik diye bişi yoktur

lastik üzeridne 4 adet yatay kanallar bulunuyor yagmurdada çok iyi

amaaa kar üzerinde tam bir drift lastiği

dikine çizgi az oldugu içine performans ses çok güzel yagmur çok güzel

karda kesinlikle kullanmayınız sonucta yaz lastiği

eyw. teşekkür ettim

Arakadaşlar bende şu anda 195/55/15 var çok güzel lastikler ama sağ arka 185/55/15 yani biri farklı. 1, 5 senedir de biniyorum. fakat artık korkmaya başladım. dördünü de değiştirmeyi düşünüyorum. benim aracıma hangisi en uygun olur acaba. benim tek derdim ebatta sorun var. bir de arabayı biraz yükseltmek istiyorum. 185/60 mı yoksa 195/ 60 mı önerirsiniz. arabam 97 hb astra

Arakadaşlar bende şu anda 195/55/15 var çok güzel lastikler ama sağ arka 185/55/15 yani biri farklı. 1, 5 senedir de biniyorum. fakat artık korkmaya başladım. dördünü de değiştirmeyi düşünüyorum. benim aracıma hangisi en uygun olur acaba. benim tek derdim ebatta sorun var. bir de arabayı biraz yükseltmek istiyorum. 185/60 mı yoksa 195/ 60 mı önerirsiniz. arabam 97 hb astra

ikisi de uygun bence bir de fiyatlarına ve bulunabilirlik durumlarına bakın. bildiğim kadarıyla 195/60 daha piyasa bir lastik ölçüsü yani daha çok marka seçeneği ve daha uygun fiyatları olabilir bi araştırmak lazım. 185/60 ile 195/60 yüksekliğini de karşılaştırırsınız "biraz" derken ne kadar yükselsin istiyosanız artık onu alırsınız :)

yaklaşık 1 aydır 195 / 65 / 15 kumho ecsta spt Kh11 91 v aldım çok memnunum.tavsiye ederim.. 4 * 125.00 ytl. Bilgin olsun..Bence 195 60 15 al..Bende çok tereddüt ettim yaklaşık 2 ay araştırdım ve şu an alğım lastik michelin pilot dan sadece yakıt tüketimi dışındaki 5 testede en üst seviyelerde.Viraj güvenliği-kızaklanma-sulu zeminde kayma-yakıt değerleri ve fren mesafesi testlerinde..

Son düzenleme:

aracının orjinal ebatı 195-55-15 mi?

bence yanakla fazla oynanmamk lazım aracı yükseltmek için süspansiyona müdahale edin

lastik capı büyürse fren gücü düşer arac kalkısta zorlanır okunan hız yanlış olur

Bu michelin energy'de hacışakir sabun gibi. En bilinen, en güvenilen.
Ama kimi yumuşak olduğundan çabuk bitiyo diyo, kimi fiyatı performansına göre yğksek diyo, kiminin önerdiği lastik yaz lastiği (ya haberi yok, ya da 4 mevsim tercihi yok). Ne yapacağımı şaşırdım.
Kumho alıcam galiba:)

Bf goodrich profiler 2
Continental PC2
brigstone-potenza g3 v, Turanza ER300
goodyear gt3, excellence

ÖNERİLER BUNLAR GENELDE...

brigstone-potenza g3 v, Turanza ER300

ikisinden birini almanı tavsiye ederim er 300 ler daha tazedir tahminime göre
potenzalar fazla üretilmiyor

Geri