195 60 15 lastik seçimi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sssguler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2000 astra g ye lastik alacağım. Michelin veya good year düşünüyorum. Tabi performansını bilmediğim bir yığın lastik var yokohama, maxxis dunlop falken gibi. İzmir de tavsiye edeceğiniz bir yer var mı?

valla ben mıchelin aldım ama,bana biraz sert gibi geldi lastikler..malum,vectraların süspansiyonda sert ama,bunun almanya üretimimi ne oluyomuş galiba,benimkiler fransız üretimi...süspansiyonun sertse bridgestone de tavsiye ederim,ben daha önce diğer arabada kullanmıştım bridgestone memnun kalmıştım..

mıchelin lastikleri sert lassa good year bunlar yumusak sesi içeri gecirmezler

kumho aldim cok da ii cikdi. ama simdilik yumusacik lastik..

Michelinin dez avantajı yanakları çok zayıf oluşu, yanaklaı kaldırım kenarlerı gibi sert yerlere sürtündüğünde yırtılıyor.
gudriyır'güzel lastik.Eğer size uzak gelmesse çiğli ata sanainde errot var, piyasadan daha hesaplı veriyor balns işçiliğide güzel.

Valla arkadaşlar ben Good year iyi demenize şaşırdım. Açıkçası michelin tavsiye edeceğinizi düşünmüştüm. Yumuşak lastik bakıyorum. Çünkü süspansiyonlar her opeldeki gibi:) Yumuşacık olsun hatta:)

michelin energy bence iyi bir lastik değil

neyi tavsiye edersin peki? Good year derseniz şu anda kapmanyalı fiyatlar. 2. % 50 indirimde. Hemen alırım valla::)

goodyear eagle nct5 tavsiye ederim. daha önceki lastiklerim mıchelin eneryg idi. ikisininde ayrı avantajı var. gooyear ın yol tutuşu mükemmel, mıchelin ise daha sessiz lakin bozuk yollarda çabuk bombe yapıyor.

bundan önce michelin energy kullandım bence ömrü çabuk bitiyor il sene güzel ama sonra frene basınca abs hemen devreye giriyodu kayıyordu falan kumho ku 31 kullandım normal bi lastik...

şuan goodyear eagle f1 kullanıyorum kötü bi yanını görmedim zaten çok aşırı yol tutuş meraklısı değilim virajlarda pek zorlamam şansımı ;)

pirellide güzel sanırım bundan sonrakinde pirelliyi denicem...

Geri