1998 model vectra b yardım....

Sadece Set fiyatının 150 TL civarında olması lazım.İşçilikte özel serviste anlaşmaya bağlı.
Rölanti dalgalanması da muhtemelen kelebek boğazındandr.Onu bir temizletirseniz düzelmesi lazım.

arkadaşım parçanın fiyaı 140 tl yani bunun 310 tl si mi işçilik....
ü

bende onu dıyorum abı ya benı anlayan cıktı 140 tl ye parcayı nerden alırım ben zaten sanayıcıyım ustalıgı bagıra cagıra yaptırırım..140 tl ye parcayı nereden alacagımızı belırtebılrımısız...

arabayı bugun bakıma soktum.
180tl trıger setı
100 tl ıscılık
85 tl devır daım su pompası (trıger kayısının orda bır yerde oda su kacırıyormuş usta sokmusken onuda degıselım iki ikiıscılık verme dedı.1-2 ay sonra araba su akıtmaya baslar dedı bır dah ıscılık vermek zorunda klaırsın dedı bana da mnatıklı geldı)yarın sokecek hepsını degıştırecek.arabaya korka korka bınmek zorunda kalmayacagım.

eğer tavsiye istersen devirdaimi orjinal taktır.yazdığın fiata göre parça yan sanayi.orjinal devirdaim fiatı yanlış bilmiyorsam 130-140 tl civarı.

bugun ustaya götürdüm arabayı trıgerın muhafasını soktu devır daim pompasıda su kaçırıyor dedı sökmusken onuda yapalım dedı..
triger seti 180
işçilik 100
devir d.pom.85
degıstırecegız yarın hepsi bıter ınsallah..

ama kartalda oknkayıda aradım orasıda 50 tl dedı nasıl bu kadar ucurum oluyor arasında...

Geri