2.0 Turbo araca LPG yorum ve tavsiyeleri ?

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 Vectra GTS 2.0 Turbo araç. Tabiki benzinle binmek en güzeli ama kafa rahatlığı ve huzur için illaki LPG şart benim açımdan :) Hal böyleyken LPG kitleri ile ilgili marka, model, fiyat, yorum ve tecrübelerinizi paylaşırsanız çok makbule geçer...Prins, Landi Renzo ve BRC arasında kaldım. BRC mocan otogaz olmasından sebep. Landi Renzo Opal ve Opel garantisi, İnsignialarda denenmiş olması . Prince ise tartışmasız en iyi olması gibi bir durum var.:rolleyes: Varsa düşüncelerinizi alayım lütfen..

kurtay

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun ilk önce izmirdeki gts yi sen aldın sanırım? ilk önce araç için izlenimlerin neler ben onu sormak istiyorum bende niyetlenmiştim ama c1 kasa için fiyatının çok oldugunu düşünerekten vazgeçtim. lpg konusunda ben aracımda landi renzo vardı ve gayette memnundum. üst devirlerde bile sorun yaşatmıyor kesinlikle... denenmiştir. prince i selim abi kullanıyor zannedersem oda yorum yazar muhtemelen ama landi renzo yu oneririm ben....

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun ilk önce izmirdeki gts yi sen aldın sanırım? ilk önce araç için izlenimlerin neler ben onu sormak istiyorum bende niyetlenmiştim ama c1 kasa için fiyatının çok oldugunu düşünerekten vazgeçtim. lpg konusunda ben aracımda landi renzo vardı ve gayette memnundum. üst devirlerde bile sorun yaşatmıyor kesinlikle... denenmiştir. prince i selim abi kullanıyor zannedersem oda yorum yazar muhtemelen ama landi renzo yu oneririm ben....

Teşekkür ederim, evet izmirdekini aldım. 1 yıldır aralıksız GTS takibindeydim... Nazar değmesin diye fazla övmek istemiyorum aracı ama Vectra demek yanlış olur GTS için, başka bişey. Sürüşü konforu performansı süper ( ki bunu eski elegance kullanıcısı olarak söylüyorum) Arabaya göre fiyat az bile bence. Yaşamak lazım ne kadar anlatsam yetersiz kalır...Bakalım yorumlar gelsin kitlerle ilgili. Fakat prins fiyatı aldım landi renzodan daha ucuza geliyor şaşırdım. Sanırım prinse doğru yöneliyorum gibi...

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Prins istiyorsan İzmir de Pro otogaz a taktıracaksın. Ama eminimki Ankara da da iyi işçillği olan ustalar vardır. Ben 2 sene önce aynı yerde Zavoli taktırdım. Sadece filitre bakım zamanı LPG ciye uğradım.

Hayırlı olsun kazasız belasız.

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi hayırlı olsun güle güle kullan kazasız belasız.Teleflex gfi bayağı övgü alıyor baktın mı?

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teleflex öncelikli olmak koşuluyla, 2. prins, 3. BRC diyorum ben...

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle direk olarak tek olarak bir LPG firması olarak PRİNS. mekanik tomasetto elektronik AEB enjektör kein enjektör.

alperx20xev

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 2005 mayısdan beri prins kullanıyorum performans kaybı olmaması ve kalite nedeniyle seçtim 5 yıldan beride bir kere rpm rölesi değişti o kdar 2 yıl sistem 8 yıl motor garantisi veriyor performas kaybı olmadığınıda dynoda belgeledim prins derim .)

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 2005 mayısdan beri prins kullanıyorum performans kaybı olmaması ve kalite nedeniyle seçtim 5 yıldan beride bir kere rpm rölesi değişti o kdar 2 yıl sistem 8 yıl motor garantisi veriyor performas kaybı olmadığınıda dynoda belgeledim prins derim .)

Valla performans kaybı olmamasının belgelenmesi 8 yıl motor garantisi vermesi falan yeter de artar gibi geliyor. Sanırım prins olcak ama şu teleflex'i de bi araştırayım...