2.2 T OPC Motorlu Bertone Coupe Nasıl Geçilir??

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan STALKERx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bertoneyi geçsem bi.. 6000bindeki İnsigniayı satıcım :D

O zaman bir subaru 2.5 wrx alacaksın baban daha 3. vitesi ararken sen gitmiş dönüyor olacaksın.Ama benzine de kıyacaksın :D Emin ol insignia onun yanında 1.3 cdti dan daha ekonomik durur :)

yada 5700 motor camaro öneririm. 1999 modelleri ucuz. ondan al baban el sallasın sana :D

yada 5700 motor camaro öneririm. 1999 modelleri ucuz. ondan al baban el sallasın sana :D

Camoro kullanacak kişinin kalkış yarışı yapmadan önce en az 1 hafta o araçta trafiğe kapalı bir alanda hergün kalkış denemeleyi yapması gerekiyor ama :) O aracı daha önce kullanmayan o aracı olduğu yerden kaldıamaz :) Gaza asılır bir bakmış araba kalkana kadar lastik aşınmış yarılmış lastikten fırlamış :D

eğer babanı geçmek seni mutlu edecekse motor modifiyeli 5.2 v8 i sana ödünç veririm :) o-100 ü yazmıyorum buraya :D

120 lik Astrayı sat, 25.000 e temiz dolu bir Calibra Turbo al, Babanın hakkını verince Calibrayı satarsın :D Hemde 2.0 turbo 18 yaşında araba ile ile 2.2 Turboyu geçtim dersin.

2004seri 2.2T motor araç. Turbo yok diyenlere.
Camaro kullandım ben onu kaldırana kadar Ohoo çok farklı bi sürüş stili var o aracların :)

bana ufak seri bişeyler lazım :) Araba normal 1.8 Bertone değil ki
Boru değil Opc motor var üstünde :D

Geri