2,8 CRDI Dodge Nitro

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
geçenlerde kullandım arkadaşlar bu makineyi. kamyondan bozma bir alet. dışarıdan bakınca yan camlarından dolayı küçük bir araç izlenimi verebilir size ama direksiyonuna oturunca kamyondan bozma olduğunu anlıyorsunuz. ben aracın bir ön ızgarasına bir de kalkışlarda ki homurdanmasına ve torkuna hayran oldum. çok güzeldi. kısmetse 23 nisan tatilinde de yeni kasa 5,20 dizel sürücem. bakalım o nasıl...

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Arka koltuğunda yolculuk yapmıştım. Jiplerin dışındaki heybet içine konfor olarak yansımıyor maalesef.

EnjoY34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet. güçlü bir dizel motor. keşke 2.8 yerine 2.0 olsaydı vergisi daha düşük olurdu hemde daha çok müşteri bulurdu

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Arka koltuğunda yolculuk yapmıştım. Jiplerin dışındaki heybet içine konfor olarak yansımıyor maalesef.

ne desen doğrudur ben arka koltuğa oturupta test etmedim ama aynı aracın en dolusu ile SXTİ diye geçiyor yanılmıyorsam Ankara-Kuşadası yaptım dizel olmasına rağmen benim ocağıma incir ağacı dikecek kadar çok yakıyor :D:D:D

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
2.eli kötü Dodge'ların. :( Ayrıca,2.8 motor olduğu için vergisi çok fazla ve maalesef dizelinde otomatik vitesi yok.

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
2.eli kötü Dodge'ların. :( Ayrıca,2.8 motor olduğu için vergisi çok fazla ve maalesef dizelinde otomatik vitesi yok.
nasıl yok yaf benim kullandıklarım otomatik ti

emre16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
o sistem eskidendi burak. artık dizellerde de otomatik çıkıyor ;) bayadan beri çıkıyor hatta

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.0 dizelleri nasıl ya, ileride düşünebilirim.. Kısık camları ile hafiften bi coupe havası var..