2 Astra Arasında seçim yapsanız?

anticore007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D1.) Sizce 2008 model astra mI? Yoksa 2000 Model Astra mı? Daha iyi yol Tutuyor?

2.)Sİzce hangi astra daha kısa mesafede duruyor? 2008 model? 2000 model?

Şimdi Ben kısaca kendi yorumumu yapayım :)

Bende hem 2000 kasa hemde 2008 kasa astra var.2008 astrayı almamın nedeni 2000 kasayı gercekten sevmem olmustu.
2000 kasanın yol tutuşu gerçekten 2008 kasaya gore sağlam.Motor gücü olarak düşük olan 2000 model astra 2008 modeli herzaman her kulvarda geçiyor bence 2008 modelin tek avantajı 2008 modelin içinin diğerine göre çok gösterişli olmasıdır.
Bence 2000 kasayı deiştirmeden içini deiştirseler mükenmel bir konbinasyon olurdu....:D:D:D

Opel-Astra_2007_3.webp

www_resims_net_opel_astra_classic.webp

eski arabalar yeniden sağlam g kasa astrayı h a değişmem

8 yıl opel mühendisleri boşuna çalışmış ozaman.. Astra G ler 10 yıldır üretilmesiyle kalitesini ispat etmiş durumda fakat 2008 astrayla 2000 astra arasında fark eminim var..

2008 model astra g al ;)
ben öyle yaptım gayette memnunum

Astra G kasanın IDS+Plus ın olmadığı koşullarda daha iyi yol tuttuğu bir gerçek ama astra H ında daha iyi fren performansı olduğunu düşüyorum

geriye gittikçe kalite artıyor herhalde astralarda ben kadett diyorum bu durumda :)..2010 astraya bakmam bile

Eski modellerde kalitenin yüksek olması maliyetle alakalı. Eskiden piyasada bu kadar çok araba var mıydı? Öyle herkes araba alamazdı. Alanların havasından geçilmezdi. Ne güzel günlerdi. Şirketin biri bir sipariş veriyor 30 araç birden. Şimdi öyle bir rekabet varki.. Her firma birbirine kafa tutuyor. Araba sayısı hergün artıyor, dağ taş araba doldu. Bu yüzden üretirken maliyeti düşürüp özenmiyorlar, beraberinde kalitesizlik ve sorunlar geliyor.

Ama ne olursa olsun yeni yenidir. O yüzden Astra H.

bir başka ikisinide kullanan kişi olarak astra h diyorum yol tutuşunu başka bir araçta göremedim,konforu,yakıtı,görüntüsü yeter zaten

Astra-G sahibi olarak bir bana öyle geliyor sanıyordum ama meğer genel kanı buymuş.Gerçekten Astra-G yeni H kasaya göre daha güzel bi araç.Şekli olsun gidişi olsun sağlımlık olsun zaten yol tutuş olarak daha rakibi pek yok onu es geçiyorum.Birşey daha söyleyeceğim Astra-G ler klasik olduktan sonra 2001-2002 modellere göre göğüslük ve iç malzeme kalitesi olarak dahamı düştü? Geçen aksesuarcı arkadaslardayım 2006model astra geldi,kılıf takılacaktı.Arabanın içine bindim bune yaa dedim.Sanki astra değilde hyundai nin içine binmiş gibi oldum :S

Astra-G sahibi olarak bir bana öyle geliyor sanıyordum ama meğer genel kanı buymuş.Gerçekten Astra-G yeni H kasaya göre daha güzel bi araç.Şekli olsun gidişi olsun sağlımlık olsun zaten yol tutuş olarak daha rakibi pek yok onu es geçiyorum.Birşey daha söyleyeceğim Astra-G ler klasik olduktan sonra 2001-2002 modellere göre göğüslük ve iç malzeme kalitesi olarak dahamı düştü? Geçen aksesuarcı arkadaslardayım 2006model astra geldi,kılıf takılacaktı.Arabanın içine bindim bune yaa dedim.Sanki astra değilde hyundai nin içine binmiş gibi oldum :S

2004 yılından sonra yani Astra H çıktıktan sonra Astra G yi opel resmen Clio symbol,peugeot 206 sedan vs. tarzı arabalara piyasayı tamamen bırakmamak için üretimine devam etti maalesefki malzeme kalitesini ve donanımlarını düşürdü şimdi 2004 model üstü astra G kullananlar kızacak ama gerçekten diğerleriyle kıyaslandığından çok bariz bir malzeme kalitesi düşüklüğü var ayrıca eklemeden geçemeyeceğim Astra G ilk 98 yılında piyasaya çıktı o zamandan 2004 yılına kadar geçen sürede de malzeme kalitesinin ve üretim kalitesinin düştüğünü görmek mümkün

Geri