2 Astra Arasında seçim yapsanız?

G kasanın yeri ayrı tabi ama H malesef daha iyi....

komik olmuş bu yorum bence.. neden " malesef " ??
opel markası kalitesini arttırınca üzülüyormusunuz?

bendede 2001 g kasalardan mevcut alalı 1 sene oldu rahat ama bir türlü alışamadım araca. nedeni daha önceden arkadan çekişli araç kullanmamdan kaynaklanıyor sanırım.alışdık ona virajlarda vs hafifden yan gidiyorduk kontrolü daha kolaydı sanki şimdi gaza basınca virajda araba önden kaymaya başlıyor insanda bir panik havası sonra olur olmaz değişik duygulara bürünüyorum :)

Yorumlar ilginç, genelde insanların aklında eski modeller kalıyor. bunun çeşitli sebepleri var, ya o yıllarda almak istiyoruz alamıyoruz, ya dizaynını çok beğeniyoruz, ya da alıp o araçla yıllarımızı geçirdiğimiz için eski kasalar daha iyiymiş gibi geliyor.

Mesela ben senelerce kullandığım 94 mazda 323 ümün üstüne arab tanımzadım, rahatlığı olsun, ataklığı olsun vs. Sonra vectra C aldık kendimi uzay aracında hissettim. Astra H ilk çıktığında "bu ne lan resmen alman 206 sı olmuş demitim" ama sene 2006 yı gösterip e gözlerim araca ısındığında almak için yanıp tutuştum :)

Şimdi de 2010 astrayı beğenmiyorum dış dizayn olarak :) Ama eminimki 1-2 sene sonra o da hoşuma gidecek.

Bana göre Astra Classic olmuş kasasıyla ayrı bir ekol...
Ama yeni astralarda bir başka güzel...
Yol tutuşuna gelince eski astra çok kullandım harika ama yenisini kullanmak nasip olmadı :) artık alınca

Geri