2.el 40.000-45.000 arasıneöneirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

resmi veriler 5.5 lt o araba normalde 6 lt altında yakmaz.
arkadaşın kullanım şeklini anlattığı konuyu okursanız nasıl araba kullandığını 10 lt yaktı dese şaşırmam açıkcası...

ya tabiki tam olarak o oranları yakalamak zor o çok tartışıldı konularda, ama burda corsalara vectralara 16-18 kuruş yaktıranlar vardı herkes alkış tutuyordu ona bakarsan... devrinde kullanırsan yakalarsın ben 120.000 de cdti corsa ile o verileri yakalıyorum...

bu arada "sırayla mı gönderiyorlar" sizleri derken sana da yakıştıramadım, biraz daha sözlerimize dikkat edelim ben herhangi bir hakarette bulunmadım sadece resmi verileri söyledim... milyon dolarlık markaların tesislerin test sonuçlarını çok haracayan gördük forumlarda, adamlar test etmiş yazmış doğru değil deyip kestirip atmak çok sığ bir düşünce... o zaman aç davayı alfa romeoya götür milyon dolarları halkı kandırıyorlar diye...

bu arada "sırayla mı gönderiyorlar" sizleri derken sana da yakıştıramadım, biraz daha sözlerimize dikkat edelim ben herhangi bir hakarette bulunmadım sadece resmi verileri söyledim... milyon dolarlık markaların tesislerin test sonuçlarını çok haracayan gördük forumlarda, adamlar test etmiş yazmış doğru değil deyip kestirip atmak çok sığ bir düşünce... o zaman aç davayı alfa romeoya götür milyon dolarları halkı kandırıyorlar diye...

boşver arkadasım dedimya aptala laf anlatmak cok zordur.
öyle insanları muhatap bile almıcaksın özeldende taciz ediyor beni hmm ok dedim haklısın dedim mutlu oldu galiba sustu :)

abi sana birşey demedim.yanlış anladın... Yanlışlık için özür...

boşver arkadasım dedimya aptala laf anlatmak cok zordur.
öyle insanları muhatap bile almıcaksın özeldende taciz ediyor beni hmm ok dedim haklısın dedim mutlu oldu galiba sustu :)
Benim ağzımı bozduracaksın şimdi senin gibi gerizekalı yüzünden post cezası yemiyeyim.
a be dingil kaç tane özel mesaj attın bana gelip ziyaretçi mesajlarıma bile yazdın kim kimi taciz ediyor ? Abisi diyeceğim bu saatten sonra beyin yaşın 10 falan olsa gerek. Yazdıklarından anlaşılıyor. kilitlenen konundada anlaşılıyor herşey ;) Ben daha kimsenin konusuna böyle post'lar atmadım ama sen gerçekci değilsin corsa gitmiyor dedin 1.2 kullanan herkes söylediklerinin tersini söyledi. yok 240 istanbula gittik yok onu yaptık bunu yaptık. Baban arabasından memnundu şimdi sana araba alıveriyor çok çelişiyorsun çok ;) Yalan söyleyeceksin mağdem otur bir yaz hemen cevapla deme daha öncekilerle tutarlılık gösteriyormu bak ;)

Bir mesajında bir üyemize şerefsiz, dolandırıcı, bu konuda da başka bir üyemize aptal dediği için konu sahibini sınırsız uzaklaştırıyorum. Mesajları ilk günden beri tutarsızdı, zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri