2. el araç alacaklar dikkat !!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan METSEL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
vay vay vay çok yazık insanlık dışı başka ne diyebilirim bilemiyorum.

mesajı yazan arkadaş "metsel" guest yazıyor nedemektir merak ettim acemiliğime verin.

patlaşım ve bilgilendirme için teşekkür

gerçekten neleri gördük ve daha neler görcez kimbilir hakkın adaleti bilmeyen varlıklar bunlar

mesajı yazan arkadaş "metsel" guest yazıyor nedemektir merak ettim acemiliğime verin.
guest zyaretçi demek.metsel kendi isteği ile üyelikten ayrıldı sanırım.şimdi ziyaretçi

evet bizimde başımıza geldi.babama aldığımız omeganın abs lambası yağ lambasından çalıştırılmış.aldığımız yer de uyanmamış.yolda giderken sert fren yaptığımda lastiklerin kayıp ses yaptığını duydum.kenara çekip stop edip çalıştırdım abs lambası sönüyordu.tekrar kontrollu şekilde sert fren yaptım yine kaydı.abs çalışmıyordu.:( :confused: sonra problemi anlamak için bilgisayara bağlattık problem yoktu bundan sonra abs devreye girmeye başladı:confused: .ben de göstergeyi söküp arkadaki yapılan kablolamaları düzelttim. şu an hiç bir problem yok abs lambası kontağı açınca bir süre yanıp normal bir şekilde sönüyor.sebebini anlamadığımız bir şekilde sorun çözüldü ama sistemle ilgili bir arızalı parça da olabilirdi ve bize pahalıya patlayabilirdi.
veya daha da kötüsü abs nin sunduğu avantajın yokluğunu feci bir kaza öncesi de anlayabilirdik :( :mad:

Hakkaten bunu yapanlar insan mı yaa.Allah korusun bi kaza esnasında açılmayan hava yastıgından ölen veya yaralanan adamın hakkını nasıl ödeyecek bu şerefsizler yazıkk

Bu tip işleri yapanları allah ıslah etsin. Merak ediyorum gece yatağa girdiklerinde nasıl oluyor da rahatça uyuyabiliyorlar. Ayrıca bu kazandıkları parayı çoluk çocuklarına nasıl yediriyorlar..

Geri