2. El Opel i Nerden Almalı ??

tolgauslu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ford, DOD gibi Opel in de 2. eline garanti vererek satan G2 haricinde bir yer var mı ? Neden G2 hariç diyorum çünkü G2 de bırakın Opel i araba bulmak mucize...

ikinci el opeli bence sahibinden almalı. açıkçası galeri arabalarına baktığımda arabayla uzaktan yakından alakası olmadığını görüyorum

dod veya opelodak2.el den almanı tavsiye ederim. dod'ta genellikle vw var tek tük opelde bulabilirsin

evet sahibinden alıcaksın...bizim bir arkadaş opel corsa aldı...njoy triptonic vites aracın çelik jantlarını bile çıkarıp öyle satmışlar adiler gerisini siz düşünün...bunu yapan yetkili servis hemde...isim vermek istemiyorum

Bence sahibinden alınmalı size tavsiyem öncelikle acele etmeyin ilanları iyi inceleyin servis bakımlı araçlar tercihiniz olsun ve arabasında çok iddalı olan kişileri tercih edin, zaten iddalı bi araç belki piyasa fiyatlarının üzerinde olur fakat sizi üzmez çünkü ucuz alınan araçlarda illaki bi sıkıntı oluyo,tabi acil satlıklar dışında,Daha sonrasında alın bi yetkili servise götürün ve mekanik ve kaporataya baktırın ve servis bakımlı ise düzenli bakımları yapılmışmı kazası varmı yokmu anlarsınız ben ilk araç alışımda acele ettim ve pert bi araba aldım ama ben çok şanslıydım arabayı galeriye geri iade ettim ama herkes bu kadar şanslı olmuyo malesef,Piysadaki dandik arabaları kim alıyo die hep merak ederdim şimdi anladım genelde ilk araba alanlar ve arabadan anlamayanlara gidiyo galiba.. Astra düşünüyosanız istanbulda bi astra var çok iddalı zannedersem daha satılmadı ben alcaktım fakat adam fiyat kırmadı daha sonrasında onun gibi iddalı bi araç buldum arasındaki fark sadece km farkıydı benim aldıgım 105 bin digeri 70 bin di.. Kolay gelsin

Ben de bi ara baya bakınmıştım oralarda araba almadan önce...
Filo veya şirketlerde kullanılmış 150 bini geçgin arabalar vardı hep...
Bence en iyisi temizini sahibinden bulup almak...

Mümkünse tanıdık bildik bir aracı almak en iyisi, bulunmuyorsa da opel bayilerinde ki 2. ellerden (takas alınan opeller) çok iyi arabalar çıkabiliyor.Bir kaç bayideki 2. el yetkilisine telefonunuzu bırakıp,ilgilendiginiz arac modeli ve kriterleri belirlerseniz,mutlaka size dönerler.

Mümkünse tanıdık bildik bir aracı almak en iyisi, bulunmuyorsa da opel bayilerinde ki 2. ellerden (takas alınan opeller) çok iyi arabalar çıkabiliyor.Bir kaç bayideki 2. el yetkilisine telefonunuzu bırakıp,ilgilendiginiz arac modeli ve kriterleri belirlerseniz,mutlaka size dönerler.
:good::good::good:

:good: :good: :good:

Geri