2.elde Mini, Audi, BMW ??? Fikirleriniz ???

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeRReF
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bence mini cooper s kullanmistim cok hosuma gitti. turbo takılmıs yol faresi gibi hafif olmasi 0 100 de cok etkiliyor cok iyi kaciyor sadece perfonsman yonunden konustum ..

arkayi unut

Audi konusunda kesinlikle katılıyorum ama Mini'nin belli bir karakteri var, ne yaparlarsa yapsınlar Mini çizgisinin dışına cıkamazlar diye düşünüyorum, yani Mini'de "eski kasa" diye bir tabirin olamayacağını düşünüyorum, arabanın temeli eski zaten 60'lardan kalma... :D Görüntü olarak aşağı yukarı hep aynı araba olarak kalmak zorunda...

1.8'in ara motor oldugundan mı söylüyorsun bunu yoksa 143'lüğün üzecek bitaraflarımı var?? :confused:

1.8 lik ikinci elde biraz yavaş gider. pek tutulmaz yani...

ha bi de 100oookm de olması filan çok önemli değil. bmw önemli olan bakımlı olmasıdır. benim aracım 145ooo de ama çoğu 80-90 liklere taş çıkartır. benden önceki sahibi de bende çok iyi baktık. yani km ye takılma...

Teşekkürler... :good:

Seçeneklerden 3.18 ci tercihim olur.3.18 olmuşken de 3.20 olsun dolu dolu olsun derim ben.

tamamen zevk ve tarz meselesi ama ben olsam 1 serisine hiç bulaşmazdım.a3 de kafamı nereye çevirsem görüyorum çok var.o yüzden ufak güçlü ilgi çeksin istiyosanız cooper S derim ama araba hem spor hem agrasif birazda ağırlığı olsun diyosanız 3.18 yada 3.20 ci derim

Geri