20.000 e arac önerisi?

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abimin nişanlısı araca bakıyordu yaklaşık 1 yıldır ve gecen gun hayatlarının hatalarını yapmıslardı bence ama neyseki bugun caydılar... 19.000 e 2009 model fiat palio da anlaşmışlardı kapora filan vermişlerdi ben dedim hayatınızın kazıgını yersiniz diye ama anlatamamıştım neyseki bugun aractan vazgecmişler ya arabada on camlar bile manueldi abs sanırım yalan olmasın yoktu 80.000km deydı ve galerıden alınıcaktı birde arac şirket arabasıymıs neyse kurtuldular allahtan diycem oki maksimum 20.000 e kadar corsa sınıfında ufak ve dizel olmak şartıyla ne onerirsiniz? bi arkadasımın babasında corsa c esentia vardı 1.3 cdti easytronik mi ne onlardan vardı 2006 model ve arac sadece 48.000 km deydı cok guzeldi ancak babası pek üzerine olmayınca satmaktan vazgeçtiler... önerilerinizi bekliyorum saygılar

vectra_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende corsa c öneririm.Hatta bende vectra mı aldığım gün bir tane 2004 model 1,3cdti buldum hemde 66000km ( orjinal ) buldum ama adam 20500tl den aşağı inmediği için bende vaz geçtim.
Yakıt konusunda çok ekonomiktir.

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
az önce o bahsettigimiz arkadasımızın arabasına bakmaya gittik adam tekrar satmak istedi ancak biraz fazla gibi geldi bana parası? 2006 model corsa c 1.3 cdti easytronik 47.5000 km de aracı km si dogru aracın aracta cok buyuk bi problemler yok vuruk filanda degil aküsü biraz azalmıs ve lastıkler artık ilk alındıgından beri hiç değişmemiş 24.500 istiyodu aracı bizimkilerdede okadar para cıkmayınca :D şimdi yarın palio ya talipler :) ne diyelim hayırlısı

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
fiyat pahalı bencede. bizde de 2004 1.3 CDTI essentia vardı, 2008-2009da piyasası yanlış hatırlamıyorsam 18.000 felandı.
sizinkinin km çok güzel ancak sonuçta Corsa :) 24.000 çok fazla bence.
ama 20.000tl'ye Corsa için iyidir

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abimin nişanlısı araca bakıyordu yaklaşık 1 yıldır ve gecen gun hayatlarının hatalarını yapmıslardı bence ama neyseki bugun caydılar... 19.000 e 2009 model fiat palio da anlaşmışlardı kapora filan vermişlerdi ben dedim hayatınızın kazıgını yersiniz diye ama anlatamamıştım neyseki bugun aractan vazgecmişler ya arabada on camlar bile manueldi abs sanırım yalan olmasın yoktu 80.000km deydı ve galerıden alınıcaktı birde arac şirket arabasıymıs neyse kurtuldular allahtan diycem oki maksimum 20.000 e kadar corsa sınıfında ufak ve dizel olmak şartıyla ne onerirsiniz? bi arkadasımın babasında corsa c esentia vardı 1.3 cdti easytronik mi ne onlardan vardı 2006 model ve arac sadece 48.000 km deydı cok guzeldi ancak babası pek üzerine olmayınca satmaktan vazgeçtiler... önerilerinizi bekliyorum saygılar

grande puntoda alabilirler...

dizel? piyasası okadar düşükmü ya

benim beklentilerimi fazlasıyla aşan bir araç oldu Grande Punto kesinlikle tavsiye ederim. Sanırım 2006-2007 model 1.3 dizel active serisi sorunsuz temiz bir araç aranırsa bulunur 20 bin TL'ye ama bulunamıyorsa bile üstüne para ekleyip illa almanızı öneririm :) imkan varsa daha yeni daha düşük km almanızı öneririm.