20.000 e arac önerisi?

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim beklentilerimi fazlasıyla aşan bir araç oldu Grande Punto kesinlikle tavsiye ederim. Sanırım 2006-2007 model 1.3 dizel active serisi sorunsuz temiz bir araç aranırsa bulunur 20 bin TL'ye ama bulunamıyorsa bile üstüne para ekleyip illa almanızı öneririm :) imkan varsa daha yeni daha düşük km almanızı öneririm.

benimde hosuma gidiyo grande puntolarda bikaç saat içinde palio yu üzerine alıcaklar aramayada gerek kalmadı :) ön camların bile manuel oldugu abs nin (sanırım) olmadıgı allahtan klimanın oldugu şirket arabası oldugu sol taraf komple boyalıymış öyle duydum akşam e daha ne olsun mis gibi araba dimi 18 19 milyara :D ha bide galeriden :D

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
benimde hosuma gidiyo grande puntolarda bikaç saat içinde palio yu üzerine alıcaklar aramayada gerek kalmadı :) ön camların bile manuel oldugu abs nin (sanırım) olmadıgı allahtan klimanın oldugu şirket arabası oldugu sol taraf komple boyalıymış öyle duydum akşam e daha ne olsun mis gibi araba dimi 18 19 milyara :D ha bide galeriden :D

Yazık o paraya :(

cyberjack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam

Corsa C easytronic tam otomatik degil, yokuslarda geriye kayar. Bayan surecekse mutlaka bir easytronic aracta test surusu yapin. Etrafimda easytronic alip hayal kirikligina ugrayan cok kisi var.

Eger surus sirasinda problem yasamazsa bu sanzimani tavsiye ederim, yakit tuketimi tam otomatige gore cok avantajli.

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazık günah doğan bozması şahinin veliahtı olan palioyaya verilen o paraya :(
atalar boşuna dememiş her topal atın bir kör alıcısı vardır diye.
biz de dert ediyoruz 3 parçası boyalı olan gözüm gibi bakıp bir sürü özellik eklediğim arabamı değerinde satabilir miyim diye. :)

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bugunde satış olmamış internette bi sorun varmış bilmiyorum ne alakaysa ben içimden ilahi bi işaret olarak görüyorum ama abim onu anlıycak kapasitede degil yarına kalmıs butun ıslemler :) ne diyeyimki kendileri bilir ben okadar ısrarlı bi kazık yeme olayı görmedim hayatımda :D