2000 Cdx 2000 Cd

_Vectra_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 model CDX 2000 model CD ye göre parçaları pahalı + zor bulunan parçalarmış doğrumu bu bilgiler Cdx e olan herhangi parçalar Cdx e olmuyormuş v.s gibi duyumlar aldım terettüt içindeyim. Cdx kullanıcıları varsa doğrumu bu acaba

2000 model cd ile 2000 cdx arasında pek fark yok gibi Cd daha iyi bir tercih gibi geliyor Sizin önerileriniz nelerdir

Tamamen palavra.

Şanzıman hariç farklı parçası yok, tabi xenon farlar normal farlara göre daha pahalıdır, o da ek özellik olduğundan dolayı...

CD ile cdx arasında kaldim boyle söylentiler yüzünden hevesimi kiriyolar Vectra tutkunu olarak 2000 model CD ile 2000 model cdx arasında far ve sansuman olarak pek fark yok gibi hangisini onerirsiniz dizinde onerinizi dikkate alacagim

Farları ve şanzımanı farklı. Orijinal CDX zenon far sistemli ve F23şanzımanı var, CD F18 şanzımana sahip.

cd den farklı olarak; şanzuman ve farlardan başka ;krank mili farklıdır,far yıkama vardır, baskı balata ve debriyaj alt merkezi farklıdır,çoklu cd çalar ve ahşap orta konsol vardır,radyatör üstü koruma plastiği vardır....

söyleyen iyi sallamış. sayılan farklar için zaten cdx. ama ben cd ye göre çok para harcayan cdx görmedim :)

arkadaşalr yukarda ne gerekiyosa söylemiş bence cd yerine cdx derim binince farkı anlarsınız. koltuk döşemesindeki kadife bile fark ettiriyo kendini ?
çok yakın arkadaşımda cd var bende cdx binenler söylüyor farkları kaç kere kapıştık yetişemedi bana bu fark bile yeter.

Gorusleriniz için sagolun hangisinin en temisine denk gelirsem bunlarda kararim CD veya cdx

Kardesim cok yakin bir arkadasimda cd var dusunursen ozelden msj at arabaya ben kefilim o kadar temiz araba

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri