2000 Cdx 2000 Cd

İlla Vectra B diyorsan, CDX al hocam temizini bulursan.
F23 şanzumanı yeter...

İlla Vectra B diyorsan, CDX al hocam temizini bulursan.
F23 şanzumanı yeter...

Temizini bulmak deyimini okadar çok duydum ki soğudum vectra b den. Hele km lerin 200.000 i devirmiş olması bana temiz olmama olasılığını düşündürüyor. İlk sahibi falan olsa neysede.

Vectra c nin temiz bulunma olasılığı daha çok sanırım. Ben artık hangisini bulursam. Beklemeye devamm

Temizini bulmak deyimini okadar çok duydum ki soğudum vectra b den. Hele km lerin 200.000 i devirmiş olması bana temiz olmama olasılığını düşündürüyor. İlk sahibi falan olsa neysede.

Vectra c nin temiz bulunma olasılığı daha çok sanırım. Ben artık hangisini bulursam. Beklemeye devamm

Aynen hocam, temizini bulmak hele ilk sahibinden temiz binilmişini bulmak samanlıkta iğne gibi ya.

Geçenlerde bitane düştü Kayseri'de ilanlara. Yeşil renk 98 model ilk sahibinden ama güneş yanığından dolayı full boyattım diyordu. Km'si 160.000'lerdeydi... Almancıymış...
Sence öyle bişey alınır mıydı alıcı olsan?

Aynen hocam, temizini bulmak hele ilk sahibinden temiz binilmişini bulmak samanlıkta iğne gibi ya.

Geçenlerde bitane düştü Kayseri'de ilanlara. Yeşil renk 98 model ilk sahibinden ama güneş yanığından dolayı full boyattım diyordu. Km'si 160.000'lerdeydi... Almancıymış...
Sence öyle bişey alınır mıydı alıcı olsan?

Hocam 1 komple boya 2 yeşil renk bana uymaz ya. Ben açıkcası yaklaşmam o araca. :(

Yeşil renk opak olduğu için solma oluyor normal olarak kaç senelik araba temizlik boyasıdır benim eski aracımda 98 modeldi komple boyalıydı ama kolay sattım genelde o yaşta bir arabada boyadan ziyade kaza, değişen aranır.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ama duruşu gerçekten şahaneydi... 17000 gibi bir rakam istiyordu yanlış hatırlamıyorsam...
Zaten 1 hafta içinde sattı, içinin temizliği harikaydı...

Geri