2001 Astra 1,7 Dizel

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ilobilo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ilobilo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese Selamlar. 2001 Astra 1,6 Elegant ım vardı. LPG den dolayı sattım. 20 gündür o site senin bu site benim Tekrar OPEL ( 2001 ) Astra dizel almaya karar verdim. Fakat Formlarda Performans * Yakıt ve Arıza durumları ile ilgili herhangi bir konuya rastlamadım. Özellikle Bu aracı Tanıyan bilen göreler hakkında yorumlarınızı yazarsanız, Alacağım araç ile ilgili fikir sahibi olabirilim. Saygılarımla

valla bizim müdürde vardı 1.7 pek memnun deildi motorda bi sorun olmuştu 4-5 milyar para harcadı şirket pek sıcak bakmıyodu arabaya ama hepsi bir olacak diye bi kural yok bi kere bende kullanmıştım mermi gibiydi valla ama genede 2001-1,7 dizel en az kaç kmde bulabilirsin oda var alıpta kardeş olma daha düzgün bi astra (1,3 cdti) alabilme ihtimalin varsa benim fikrim

Fikrin için Saol. Bütçe zayıf. Opel düşünüyorduk. Tabiki az km çok zor var onlarda çok yüksek istiyor. Yada 2006-7 Clio Bakacağız. Akaryakıttan dolayı.

ben cok memnunum performansdan yakıttan süper bi arac bence..

arkadaşım bende aynı motorun corsa sı var motor on numara ısuzu motoru benim araç 123000 de daha tık demedi yakıtta da çok iyi uzun yolda 5 lt karma 5.7 yakıyor ben memnunum hatta aracı satsam astra 1.7 dti almayı düşünebilirim:D:D

Geri