2001 astra elegance lpg yardım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cego5
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

cego5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 astra elegance (1.6 ) arabam var ve lpg taktırmak istiyorum hangi marka taktırmamı tavsiye edersiniz servis ağı ve arabamın modeline uygunluk yönünden hagi marka uygundur.birde fiyatları nasıldır. yardımlarınız için şimdiden tşekürler

BRC taktırmanı tavsiye ederim. fiyatı en son 1.600 civarındaydı. gerçi ustadan ustaya değişiyor. işciliği iyi bi yere yaptır arabanı delik deşik yapmasınlar.

BRC taktırmanı tavsiye ederim. fiyatı en son 1.600 civarındaydı. gerçi ustadan ustaya değişiyor. işciliği iyi bi yere yaptır arabanı delik deşik yapmasınlar.
peki brc nin servis ağında herhangi bir sorun varmı.istediğim heryerde ulaşabilirmiyim?

peki brc nin servis ağında herhangi bir sorun varmı.istediğim heryerde ulaşabilirmiyim?

o konuda tam bilgim yok. daha doğrusu istanbuldaki ağı baya iyi. ama anadolu şehirlerimiz de durum nasıl bilemiyorum. biraz araştırmakta fayda var.

serkan ben 55 000 kmdir lovato kullanıyorum düzenli bakımları yapıldı hiç sorun yaşamadım diyebilirim.önemli olan usta unutma iyi montaj çok önemli

Geri