2001 model Vectra B Cdx alınır mı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yahya
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ben resmi göremedim ama cdx temiz almak istiyosan o paradan daha fazlasını bile verebilirsin yoksa epey para harcarsın. ALLAH gönlüne göre versin.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 15:57 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 15:56 ----------

Sakıncası yoksa ilan linkini paylaşın ben bi bakayım, fotoğrafa bakarak ekspertiz yapıyorum desem yeri var, vectra B konusunda hassasımdır, eski arabamdır :)[/QUOTE]

mert kardeşim bi de benim canavarı yorumlasan valla merak ettim şimdi :)

Dost yorumu olur abi benimki, açık açık yazarım alınırsın, çok kılımdır vectra B konusunda :D İllaki sapsade olucak, hiç bi ekleme olmıcak öyle seviyorum ben. Egzos çıkışlarına hastayım bu arada beğenmeyenlere duyurulur :D

Resim bende de açılmadı. Mert sen link olarak ekle de bakalım şu cdx e

Resimleri yeniden ekledimuploadfromtaptalk1397756580361.webpuploadfromtaptalk1397756593058.webpuploadfromtaptalk1397756616436.webp

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Araç genel anlamda temiz duruyor. Ayrıca lpg side yok hala kararsızım

Son düzenleme:
Dost yorumu olur abi benimki, açık açık yazarım alınırsın, çok kılımdır vectra B konusunda :D İllaki sapsade olucak, hiç bi ekleme olmıcak öyle seviyorum ben. Egzos çıkışlarına hastayım bu arada beğenmeyenlere duyurulur :D

dost yorumlara alınmam kardeşim canın sıkma. egzoz ları beğenmene sevindim saol. ben çok fazla sadeliği sevmiyorum ondan dolayı biraz yazılar felan var arabada gerçi arkadaki yazılar çocuklarımın isimleri :D bakalım bu şekilde beğenip alan olursa bekliyorum satmam lazım arabayı çünkü.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 10:30 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 10:27 ----------

bu arabanın plakayı siz mi kapattınız. böyle plakası karalanmış arabalara kıl oluyorum hayır neyini saklıyosun ki plakayı kapatma gereği duyuyosun. arabada bir sıkıntı yoksa açık açık koy resimleri arkadaş. şahsen ben bu arabalara pek sıcak bakmıyorum kardeşim tabi karar senin.

bence önemli olan mekanik olarak değişen parçaların orjinal olması gerekir.Orjinali parça kullanılan araçtan korkmay gerek yoktur.Bir de alırsanız forumda ki abilerin dediği gibi önce periyodik bakım+şanzıman yağını değiştirin.Alırsanız şimdi den hayırlı olsun.

bu arabanın plakayı siz mi kapattınız. böyle plakası karalanmış arabalara kıl oluyorum hayır neyini saklıyosun ki plakayı kapatma gereği duyuyosun. arabada bir sıkıntı yoksa açık açık koy resimleri arkadaş. şahsen ben bu arabalara pek sıcak bakmıyorum kardeşim tabi karar senin.

İlanlarda plakanın kapanmasına bende her daim kıl oluyorum Memduh abi. Plakayı saklamaya çalışan adam çoğu şeyi saklıyordur diye düşünüyorum ben kimse kusura bakmasın ama... ;)

dost yorumlara alınmam kardeşim canın sıkma. egzoz ları beğenmene sevindim saol. ben çok fazla sadeliği sevmiyorum ondan dolayı biraz yazılar felan var arabada gerçi arkadaki yazılar çocuklarımın isimleri :D bakalım bu şekilde beğenip alan olursa bekliyorum satmam lazım arabayı çünkü.

Abi arabayı satman lazımsa öncelikle tavandaki ve arka çamurluk C stündaki vinil kaplamayı sökmeniz gerekiyo, yurdumun tedirgin alıcısını çok iter ve direksiyondaki kaverengi kaplama, ben araba alırken kaplamalıları direk es geçtim ne kadar temiz görünürse görünsün, çoğu alıcı da bunu yapar. İç kapı tutamaklarındaki ve vites kol-elfren kaplamalarını da çıkarıp oraları orijinal haline döndermeniz gerekli. Bir de sağlam bir fotoğraf makinasıyla dikkatlice farklı açılardan fotolar çekerseniz arayıp araba için rahatsız eden sayısı çok fazla artar. Bunları yaparsanız satma şanzınızı 20 ye falan katlarsınız.

Geri