2001 vectra b confort,a curuze control bağlantısı

ahmet sağol. cengiz kesinlikle süper . bizde birşeyler yapmaya çalışıyoruz. saygılar..

sende süpersin abi

evet gittim. sabahtan karşılama güzel.... ben aracıma cc taktırmak için bir ustayla görüşmüştüm dedim,çağırdılar.ve hemen ilgili usta geldi. zaten tanıdı ..hayırdır beyefendi dedi. bu vectralara takılıyormuş cc dedim tekrar bi baksak. oda ..beyefendi sizin araca geçen hafta bakmıştık ,tesisat yok ,bu nedenle olmaz diye tekrar etti. ve o ara servis müdürüde tesadüf hemen yanımızda bir araçla ilgileniyordu. dedimki bakın sizin yapamadığınız cc yi ben kendim taktım dedim. ustanın yüzünde şaşkın bir ifade ,, servis müdürüde oan neyi kendiniz tektınız dedi. cc dedim. adamların rengi değişti birden. müdür sordu nasıl yaptınız diye . bende tesisatı kendim çektim ve yazılımıda kendim yükledim deyip motor kaputunu açtıp .sağını solunu incelediler ,sonra tech 2 ye bağladılar baktılar , bir bahane bulamadılar. helal olsun iyi cesaret dediler.uçları nasıl buldun dediler.. bende sizinde kullanmış olduğunuz tıs 2000 programından,elektronik devre şemasından bakıp uçları tespit edip bağladım dedim. usta ..direk orjinal yapmışsın ne diyeyim helal dedi. o anki yüz ifadelerini görmenizi çok isterdim. adamlar eşşekten düşmüşe döndüler.....

Geri