2004 astra

bpoyraz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar
2004 model astra comfort almak istiyorum.19500tl fiyatıı lpglii

bu model araçlar hakkında bilgisi olan var mı* varsa paylaşırsa çok sevinirim olumlu ya da olumsuz.. 2004 asyra comfort nasıl bir araç?? memnun muusnuz?

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel araçtır temizse alınır ama o para biraz fazla gibimi sanki comfort'a? sonuçta g kasadan bahsediyoruz dimi?

bpoyraz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet g kasa.. araç çok temiz..
genelde sorunsuz araçalr değil mi bunlar...

myalcin85

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
genelde sorunsuz derken hangi araç olursa olsun bakarsan sorunsuz oluyor.
bakıımlı ise alınabilir ama fiyat biraz daha düşük olabilir diye düşünüyorum.
al aracı 1 de 2 de 3 de sündür sonra götür cihaza bağlat cihaz sana ne olup olmadığını söyler.
yol tutuşu güzel bir araç, sedan olanını bilmiyorum ama hb modelinde biraz yalıtım sorunu var oda 150 ile 200 arasında bir rakamla kapılar, bagaj ve taban yalıtımından sonra oda geçiyor.
alt devirler güçsüz kalsada üst devirler tatmin edici.
süspansiyon olarak biraz sert ama bu yüksek hızlarda avantaj oluyor.
hb modellerinde fren mesafesi sedanlara göre daha iyi.
kronik hastalıkları aklıma gelenler lpg li olanlarda ateşleme bobini, kalitelisi ile değiştirdiğinde sorun kalmıyor eğer üzerindeki lpg kiti adam akıllı monte edilmişse.
fren diskleri balatalar yan sanayi ise çok ses yapıyor yan sanayi olmayan balatalar daha yumuşak olmasından sanırım bu sorunda.
kasislerden geçerken hurda yığını gibi ses yapıp sizi şaşırtabiliyor ama oda sadece altta iki lastiğin yağlanmasıyla geçiyor.
ön ızgaranın altında 3 vida var ve ortadaki vida tam sıkılsa bile pul boşta kalıp zırıltı yapabiliyor oda çıkarılıp musluk contası takılınca sorun geçiyor.
ön tampon tırnakları çok zayıf onunda bir çaresini yazmışlardı ama daha uygulama fırsatım olmadı.
şimdi aklıma gelenler bunlar
genel olarak yorumlarsak
+ yol tutuş
+ güvenlik
- kabin yalıtımı
+ sağlamlık
- araç bu kadar sağlamken ön tampon neden öyle bende çözemedim
yani kısaca araca bakacaksın oda sana bakacak, yağını suyunu filitrelerini bujilerini değiştir 60000 km sorunsuz kullan.
eğer hb ise
+ hoş görüntü diyorum :)
başka birşey kaldımı bilmiyorum söylemediğim