2006 Astra Classic Soft Modifiye

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Gökay
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
abi araban herşeyiyle harika da ... o panjuru beyaza boymasaydın çok daha güzel olurdu onun yerine logo iptalli ön panjur veya opel astra bertone ön panjuru yapsaydın çok daha güzel olurmuş hı bi de jantları değiştirme böyle daha güzel duruyor kazasız belasız güle güle kullanın:)

abi araban herşeyiyle harika da ... o panjuru beyaza boymasaydın çok daha güzel olurdu onun yerine logo iptalli ön panjur veya opel astra bertone ön panjuru yapsaydın çok daha güzel olurmuş hı bi de jantları değiştirme böyle daha güzel duruyor kazasız belasız güle güle kullanın:)

teşekkür ederim kadir...evet aslında panjur için başka bir çalışma yapacaktık yani sadece orta iki kanal boyanacaktı ama boyacım boyayı akıttığı için komple boyamak zorunda kaldık.şu aralar görevim nedeniyla arabam ile ilgilenemiyorum fakat ilk fırsatta panjur opc farlarda fk angel olacak...jantlar için bi fikrim yok ama bu jantları çok yakışıyor g kasalara..

evet abi araban harikaa jantlara ben olsam dokunmazdım çünkü çok şık duruyor bende böyle sadece aksesuar işini seviyorum abartmaya gerek yok tek yapıcağın şey panjur bi de ön tamponlarında aralık var yaa orayı doldurtursan bertone tamponu gibi oluyor bizim burda komşunun arabası öyle harika duruyor...

sade ve güzel olmuş arkadaşım kazasız belasız kullan inş ama ön panjuru değiştirip logosuz yapsan nasıl olurdu diye de düşünmeden geçemedim

güzel araç kazısız belasız sürüşler

allah kaza bela vermeden binmeyi nasip etsin. modifiyeli opele binmekte bir başka güzel olur:D

araç satılık.....

güzel. ama bence beyazları o kadar kullanmasaydın siyah olması gereken yerler var. bide koltuklar olmamış tabi =)

Geri