2007 Astra HB Sanroof

cankazanci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracıma sanroof taktırmak istiyorum ama orjinaliymiş gibi olmasını istiyorum bana ne kadara patlar hatta panoramık tavanla arasında uçuk bi fark yoksa panoromik tavan bile komple deiştirmek isterim fikri olan yada yaptıran varmı daha önce ?

Sat cam tavanli al bence. Orjinalleri bile ses yaparken ariza verirken sonradan takilan neler yapar, ama yine yapacam dersen site editoru bir baska konuda bir link vermisti webasto nun oraya bak derim :D

Bence hıc bulasmasan bu işe daha iiyi tanıdıgım bır cok arkadasım cesıtlı marka araclarına sonradan taktırdı sunroff ' u pekde memnun degıller cunku genel problem lastıklerınden ve tavanın kenar köşelerinden yagmur vb. su sızması .... ama ıllada yapıcam diyorsanız arabanın diğer yanlarından cok tavanına özen göstermenız gerekecekdir

can aracını sat cam tavanlısını al daha ucuza mal olurrr ayrıca kendini foruma tanıtman gerekirrr

orjinal sunroof u yada panoramik cam tavanı kimse yapamaz daha doğrusu uğraşamaz ancak ve ancak hurdacılardan cam tavanı olan bir astra H ın tavanını bagaj çıtalarından kesitip kendi arabana monte ettirebilirsin buda mantıklı olmadığı için en güzeli satıp cam tavanlısını almak

orjinal sunroof u yada panoramik cam tavanı kimse yapamaz daha doğrusu uğraşamaz ancak ve ancak hurdacılardan cam tavanı olan bir astra H ın tavanını bagaj çıtalarından kesitip kendi arabana monte ettirebilirsin buda mantıklı olmadığı için en güzeli satıp cam tavanlısını almak

+1 satıp yeni araç almak daha mantıklı.Kendi aracımı alırken bayi cam tavan içim 2 ay beklersin dedi dayanamadım normal aldım ama içimde kaldı bir sonra ki aracımda cam tavan olacak en azından sunroof.

Arabandan memnunsan bir cam tavan için arabanı değiştirme derim :) sonradan yapılan sunroof da ne kadar kaliteli ve orjinal olurki. Karar senin.

Arkadaşlar iyi hoş güzelde 3 hafta oldu aracı alalı daha taksitelri bitmedi :D En azından 3 yıl daha bitmeyecek:D saglık olsun baska sefere Ben ücreti 2.ooo geçmesse tavanı kopmle deiştirmeyi düişünmüştüm olurmu diye ama vaz geçmiş görünüyorum fikrimden :)

can can otoda ben bi tane sordum.. sunroof.... 1300 tl dediler. :):):):)
ama allahları var montaj dahilmiş bu fiyata :):)

Ankara da bulunan Webasto sunroof bayii Anka oto ile görüştüm yerleri Şaşmaz oto sanayii de.Demo olarak hazırladıkları çalışır vaziyette tüm modeller var.Montaj yaptıkları Fiat Grande Punto yu inceledim.Hakikaten makinalar süper çalışıyor.Montaj da ilk izlenim olarak çok iyi.3 yıl da garantili.Fakat sonuçta tavan sacı tavan döşemesi ve denk gelirse tavan kuşağı kesiliyor.Ben çok heveslenmeme rağmen cesaret edemiyorum çünkü geri dönüşü yok.Dünyadaki tüm otomobil üreticilerine sunroofu Webasto temin ediyormuş bu da bir bilgi.Tercih sizin.

Geri